ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Міський голова провів прийом з особистих питань


17 вересня 2012 року  у приміщенні міськвиконкому  відбувся особистий прийом громадян  міським головою Миколою Ногою.

На прийом до міського голови звернулося 68 городян. Було порушено 65 питань. 40 %  від загальної кількості відвідувачів  становлять пенсіонери, решта - безробітні,  працівники підприємств, організацій міста, приватні підприємці.


 

Міський голова надав доручення визначити основні напрямки щодо покращання функціонування оздоровчих таборів в наступному році


Під керівництвом міського голови Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  17 вересня   2012 року відбулась чергова апаратна нарада.

Про  хід проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей   влітку 2012 року  доповіла завідувач сектором у справах сім'ї та молоді Ольга Сокульська .

В своєму виступі Ольга Сокульська  повідомила, що  організація літнього відпочинку дітей проводилася відповідно до рішення міської ради від 28 грудня 2011 року   «Про міську програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2012 рік». Розпорядженням міського голови від 7 травня поточного   року створено міську комісію з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей та учнівської молоді влітку 2012 року.


 

Міський голова відзначив працівників рятівних служб міста


 

З нагоди професійного свята Дня рятівника  та    за сумлінне виконання службових обов’язків, міський голова Микола Нога відзначив ряд працівників рятівних служб міста, вручивши їм  Почесні грамоти  міського голови та цінні подарунки.


 

Привітання міського голови з Днем рятівника


  Шановні рятівники, працівники та ветерани рятувальної справи!

 

  Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника!

 

   Люди вашої професії славляться своєю людяністю, добротою, турботою про людей.

 

   Дозвольте  цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів  і якомога менше тривожних викликів.

   Нехай мир і злагода панують у ваших домівках!

 

                                                                                                                                        З повагою –  Шосткинський  міський голова Микола Нога


 

Шановні підприємці!


У відділі розвитку підприємництва та регуляторної політики головного управління економіки Сумської обласної державної адміністрації щоденно з 08.00 до 17.00, крім вихідних та святкових днів, працює "Гаряча лінія" для підприємціа за номером (05442)62-08-58 


 

Засідання "круглого столу"


14 вересня 2012 року в Шосткинському міськрайцентрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Соціальна адаптація громадян з обмеженими фізичними можливостями».

Обговорювалося питання про дотацію на створення нових робочих місць для інвалідів.

 На засіданні були присутні представники Шосткинського міськрайцентру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради, громадських організацій інвалідів, лікар-реабілітолог Шосткинської міжрайМСЕК, а також роботодавці підприємств (ТОВ ШП «Харківенергоремонт», ТОВ Шосткинська міська друкарня, КП ШКЗ «Зірка», ТОВ «Зодіак», ПАТ Бель Шостка Україна, ТОВ НПП «Технологія» та ін.)


 

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЮРІЯ ЧМИРЯ ДО УЧАСНИКІВ ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ


Шановні жителі Сумщини!

 

Наближаються парламентські вибори, від яких залежить доля країни на наступні п’ять років.

 

Ми прагнемо, щоб вони пройшли демократично та завершились обранням дієздатної Верховної Ради. Тож запевняю, що влада зробить все, аби виборча кампанія була чесною і прозорою.

 

Ми створимо належні умови, аби виборці змогли реалізувати своє конституційне право.

 

Закликаю всіх учасників виборчого процесу об’єднатись навколо демократичних цінностей заради процвітання Сумщини, зростання її авторитету в Україні та світі.

 

 

Голова облдержадміністрації                                                            Юрій ЧМИРЬ


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «СУМСЬКІ ПІДПРИЄМСТВА ОТРИМАЮТЬ СТАБІЛЬНІ ЗАМОВЛЕННЯ»


Такий підсумок наради з питань підтримки реального сектору економіки, що проходила під головуванням Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА у Дніпропетровську, поділився голова облдержадміністрації під час брифінгу

 

«Це стало можливим завдяки Президенту України Віктору Януковичу, який доручив підтримати бюджетоутворюючі та стратегічні підприємства, залучати їх до участі у державних закупівлях щодо ремонту й створення енергоблоків, модернізації ГТС та інших систем. Це – вирішальний момент для розвитку промисловості регіону», – зауважив Юрій Чмирь.

На його переконання, доручення, дані Президентом України за підсумками Всеукраїнської наради в Дніпропетровську, відкривають великі перспективи і перед підприємствами оборонного комплексу, зокрема, Конотопським «Авіаконом» та Шосткинськими казенними заводами «Зірка» й «Імпульс».


 

на пожежі врятовано літню жінку


12 вересня о 16:51 на лінію екстреного виклику «101» м. Шостка надійшло повідомлення про пожежу в 5-ти поверховому житловому будинку по вулиці Миру. Телефонувала сусідка, яка відчула запах диму у під`їзді.

 


 

Роздрібна торгівля у м. Шостка за І півріччя 2012 року


За даними Головного управління статистики у Сумській області, обсяг роздрібного товарообороту підприємств (юридичних осіб), які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі та ресторанного господарства у м. Шостка, у І півріччі 2012р. становив 188,3 млн.грн. і перевищив обсяг І півріччя 2011р. на 17,4%. У цілому по Сумській області роздрібний товарооборот підприємств збільшився на 18,9%.

363    364    365    366    367    368    369    370    371

 


%custom closeLinks()