ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Анонс культурного життя міста з 09.04.12 р. по 15.04.12 р.


Виставка «Радуйся, земле! Свято іде…» (до Великодня),

12 квітня, краєзнавчий музей

 (вул. К.Маркса, 53),  з 9.00 до 16.45,  субота – з 9.00 до 16.00, неділя - вихідний


 

Заняття на економічно-правовому факультеті Університеті ІІІ віку


3 квітня 2012 року на черговому занятті економічно-правового факультету Університету ІІІ віку про роботу Шосткинської міської організації ветеранів міста та центру волонтерського руху розповіла відповідальний секретар Шосткинської ради ветеранів Сисоєва Раїса Федорівна


 

Безоплатне забезпечення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення


Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2012р. №245 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення» управління розпочало прийом заяв на безоплатне забезпечення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення.

 

 


 

2 квітня стартував ХІІІ фестиваль класичної та камерної музики „ПОЛІСЬКА РАПСОДІЯ”


2 квітня 2012 року  в концертному залі  дитячої школи мистецтв відбулось відкриттяя ХІІІ фестивалю класичної та камерної музики "ПОліська рапсодія"


 

Перелік вільних потужностей


Перелік вільних потужностей, які можуть бути передані в оренду станом на 01.04.2012 р.

 


 

Захід в бібліотеці


 

3 квітня 2012 року в дитячій міській бібліотеці ім. Горького для учнів загальноосвітніх шкіл міста проведено інтелектуально-пізнавальний захід «Я пізнаю світ». 


 

СУМСЬКЕ – НАЙКРАЩЕ!


У рамках проекту з підтримки місцевого товаровиробника «Зроблено на Сумщині» 10 квітня у виставковому комплексі «Іллінський» відбудеться виставка-ярмарок продукції місцевих товаровиробників


 

ВІДКРИТИЙ ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ – ДОВІРА ЛЮДЕЙ ДО ВЛАДИ


Сумщина посіла  перше місце у Всеукраїнському моніторингу відкритості органів влади щодо надання публічної інформації

  

Розміри державних соціальних допомог з 1 квітня 2012 року


З 1 квітня 2012 року підвищуються розміри забезпечення прожиткового мінімуму для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та всі види державних соціальних допомог сім’ям з дітьми, відповідно до Закону України „Про Державний бюджет України на 2012 рік".

 


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «СУМЩИНА ВИХОДИТЬ НА СВІТОВУ АРЕНУ»


Губернатор поділився враженнями від презентації Сумської області на 22-ій сесії Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи в Страсбурзі (Франція), а також повідомив про найближчі плани презентації економічного потенціалу регіону в Україні та світі

«Сьогодні для області реально відкриваються двері до Європейського Союзу. Це – шанс не просто «прорубати вікно в Європу», а увійти туди як інвестиційно-привабливий регіон. Така можливість випала лише Сумщині», – наголосив Юрій Чмирь.

За його словами, найбільше європейців зацікавили принцип роботи «єдиного інвестиційного вікна» та можливості індустріального парку «Свема». Інтерес до Сумщини був надзвичайно великим.


366    367    368    369    370    371    372    373    374

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)