ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Прямі іноземні інвестиції в економіку Шостки у I півріччі 2012року


Станом на 1 липня 2012р. в економіку м.Шостка іноземними інвесторами вкладено 27,7 млн.дол. США, що на 2,4% більше обсягів інвестицій на початок 2012р., і в розрахунку на одну особу населення становить 346,4 дол. США. 

Значні обсяги іноземного капіталу (акціонерного) зосереджені на підприємствах торгівлі; ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (62,8% від загального обсягу по місту). Сталою є зацікавленість інвесторів у підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв –21,5%.

Інвестиції надійшли з 9 країн світу. Найбільші обсяги інвестицій внесені нерезидентами з Великої Британії та Франції, на які припадає 91,7% загального обсягу прямих інвестицій по місту.

Іноземний капітал (акціонерний капітал) внесено в 27 підприємств міста.


 

В Шостці відзначили День Незалежності України


Сьогодні в Шостці відзначили День  незалежності України. З  цієї нагоди  на центральній площі міста відбувся великий святковий концерт.
Зі святом шосткинців  привітав міський голова  Микола Нога.

«В Шостці живуть найрозумніші та найталановитіші люди!  І наш обов'язок допомогти  і  підтримати  цих людей », - зазначив у своїй промові очільник міста та побажав городянам усіх гараздів.


 

У Шостці відбулась церемонія підняття державного прапора України


Традиційно у переддень великого державного свята - Дня незалежності - український народ відзначає День Державного прапора України.

 З нагоди цього свята  сьогодні  в Шостці відбулась церемонія підняття Державного прапора України.


 

Привітання міського голови з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України


ШАНОВНІ ШОСТКИНЦІ! 

 

Дозвольте привітати вас з 21-ю річницею незалежності України!

Прийнятий 24 серпня 1991 року Верховною Радою України Акт про­голошення незалежності визначив подальшу долю не лише держави в цілому, а й кожного з нас.

Безумовно, роки незалежності стали для багатьох випробовуванням - на політичну зрілість, терпіння, здоровий глузд. Є всі підста­ви вважати, що громада міста Шостки витримує це випробування. 


 

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЮРІЯ ЧМИРЯ З НАГОДИ 21-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ


Шановні жителі Сумщини!

 

Понад два десятиліття ми єдиною українською родиною будуємо свою державу – сучасну країну європейського зразка, економічно розвинуту, стабільну, комфортну для людей, таку, якою прагнули бачити її наші діди та прадіди.

Успіх країни – в силі регіонів. Взявши за основу Програму Президента Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей», ми створили Стратегію розвитку «Нова Сумщина-2015».


 

Єдиний інформаційний день: Перспективи розвитку Сумської області


У промисловості в найближчій перспективі буде завершено реалізацію наступних інвестиційних проектів:

- ТОВ "Мотордеталь-Конотоп" нарощує виробничі потужності ливарного цеху;

- ТОВ "Гуала Кложерс Україна" будує цех гарячого литва пластику;

- ПАТ "Насосенергомаш" будує ливарний цех;

- ТОВ "Керамейя" проводить монтаж другої технологічної лінії з виготовлення клінкерної цегли потужністю 30 млн. штук у рік;

ПАТ "Фармак" у місті Шостка будує фармацевтичне підприємство з виробництва активних інгредієнтів.


 

відбудеться урочиста церемонія підняття Державного прапора України


Шановні шосткинці!       

 

23 серпня 2012 року о 10.00 відбудеться урочиста церемонія підняття Державного прапора України (флагшток у сквері між будинками №№ 37 та 39а по вул. К.Маркса, біля Ерсте Банку).

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у заході!


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «НА СУМЩИНІ ІНВЕСТИЦІЇ ПРАЦЮЮТЬ НА ЛЮДЕЙ»


Голова облдержадміністрації взяв участь у відкритті нової лінії з виробництва печива на Тростянецькій фабриці ПАТ «Крафт Фудз Україна»

 

 «Запуск нової лінії та розширення виробничих потужностей Тростянецької фабрики ПАТ «Крафт Фудз Україна» є свідченням того, що Сумщина – територія приваблива для бізнесу. Тут створені такі умови, які допомагають інвесторам ефективно вкладати кошти, збільшувати кількість робочих місць, наповнювати бюджети, втілювати соціальні проекти», – переконаний Юрій Чмирь.

За його словами, нарощуванню економічних потужностей області сприяло запровадження в області «єдиного інвестиційного вікна», що стало поштовхом до реалізації низки інвестиційних проектів.


 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини


22 серпня 2012 року у приміщенні виконкому міської ради під головуванням заступника голови комісії Ніни Сиваєвої відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні були присутні: Сокульська О.Ф. – завідувач сектором у справах сім’ї та молоді, Жаден В.Г. – спеціаліст І категорії служби у справах дітей, Гурба Т.А. – директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Люта Н.Г. – в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради.

В ході засідання були розглянуті питання про вирішення спору між батьками щодо виховання дитини, надання статусу дитині, позбавленого батьківського піклування, встановлення опіки над дитиною, позбавлення батьківського піклування.

 


 

Робота виїзного «мобільного соціального офісу»


22 серпня 2012 року у Куйбишевському мікрорайоні міста Шостки проводив роботу виїзний «мобільний соціальний офіс».

«Мобільний соціальний офіс» створений при управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради рішенням виконкому від 30.05.2012р. №152 на виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 14.03.2012р. № 137 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо надання громадянам соціальної підтримки за принципом «єдиного вікна» та виїзної роботи «мобільного соціального офісу» та з метою покращення соціального обслуговування і надання соціальної підтримки населенню.

367    368    369    370    371    372    373    374    375

 


%custom closeLinks()