ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

НА СУМЩИНІ ФІНІШУВАВ РАЛІ-РЕЙД «БАХА 1000»


Визначилися переможці найскладніших перегонів на теренах держави, які вже встигли охрестити українським «Дакаром»

 

Титуловані спортсмени з України та Російської Федерації на потужних автомобілях демонстрували свою водійську майстерність, витримку, силу духу та волю до перемоги.

Протягом двох днів вони підкорювали трасу загальною протяжністю понад 1000 кілометрів, яка пролягла територією Середино-Будського, Ямпільського, Шосткинського районів Сумської області та Новгород-Сіверського району Чернігівщини.

Честь Сумщини захищала команда на чолі з екіпажем голови облдержадміністрації Юрія ЧМИРЯ та Володимира ПИЛИПЕЙКА, які цього року виступили у класі «спорт».  


 

Перелік вільних потужностей


 Виконком міської ради надає перелік вільних потужностей, які можуть бути передані в оренду станом на 01.08.2012 р.


 

ОПЛАТА НАСЕЛЕННЯМ М.ШОСТКА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ У СІЧНІ – ЧЕРВНІ 2012 РОКУ


За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області у січні-червні населення  м.Шостка сплатило 41405,4 тис.грн., або 104,4% до  суми  нарахованих за цей період платежів. За показником рівня сплати м.Шостка посідає 6 місце серед міст обласного підпорядкування.

Позитивним моментом є те, що заборгованість населення за надані послуги зменшилась з початку року на 5,9% і на кінець червня 2012 року становила 28153,3 тис. грн. За темпами зниження заборгованості м.Шостка займає 7 місце серед міст обласного підпорядкування.

У загальній сумі заборгованості 60,4% – складають борги за централізоване опалення та гаряче водопостачання, 20,7% – за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, 9,7% – за централізоване водопостачання та водовідведення.


 

Шосткинське управління з питань надзвичайних ситуцій просить не запускати в небо китайські небесні ліхтарики


Небесні ліхтарики не можна запускати в безпосередній близькості від дерев, ліній електропередач, складів пально-мастильних матеріалів, будинків і споруд.

Категорично не можна використовувати небесний ліхтарик при швидкості вітру більше 5 м / с, оскільки політ буде неконтрольованим і куля може залетіти у відкрите вікно або заплутатися в проводах.

Ліхтарик може змінити напрямок руху і полетіти в бік житлових будинків або лісової зони, приземлитися не тільки на дерево, автомобіль, але і на суху траву. Для розваги необхідно вибирати відкриту територію.

 

Запуск ліхтариків є таким же порушенням, як недотримання правил пожежної безпеки при використанні відкритого вогню.

Аналогічним порушенням є розпалювання багаття у заборонених місцях і в невідповідних умовах. За це порушення Кодексом України про

адміністративні правопорушення (стаття 175) передбачено покарання у вигляді штрафу до 170 гривень.


 

"Кулішеві читання" перенесено на 14 серпня


В зв'язку  із забороною проведення культурно - масових заходів  на території лісів та лісосмуг до закінчення пожежонебезпечного періоду,  "Кулішеві читання", які проводяться щорічно в с. Гуково,  перенесено з 7 серпня 2012 року  на  14 серпня 2012 року.


 

Шановні мешканці та гості міста!


Шосткинське управління з питань надзвичайних ситуацій попереджає про пожежонебезпечний період!


У зв’язку з тривалою спекою,  в місті  існує  надзвичайний ризик виникнення пожеж.

 

Міська влада вживає необхідних заходів щодо посилення профілактики протидії пожежам та недопущення  надзвичайних ситуацій від них.

 

З цією метою  затверджено заходи щодо забезпечення протидії масовим лісосмуг, торфовищ та сухої трави у літній період 2012 року.

 

Згідно з ними :

 

1.  Заборонено випалювання стерні, бурянів, смітників на прилеглих та адміністративних територіях; 

2.  Заборонено випалювання сухої рослинності у смугах відведення залізниць, автодоріг та охороняємих зонах високовольтних ліній електричних мереж.;

3.   Доручено керівникам підприємств міста провести обпашку периметру та складів з метою недопущення пожеж на територіях підприємств;

4.   Перенесено відкриття  сезону полювання на пернату дичину  до закінчення пожежонебезпечного періоду.

5.   Перенесено проведення культурно – масових заходів  на території лісів та лісосмуг до закінчення пожежонебезпечного періоду.

6.   Заборонено в’їзд до лісів та розпалювання багаття.

 

Cтатистика підтверджує -  більшість лісових пожеж виникає через людський фактор. Це порушення правил протипожежної безпеки, недостатній контроль за дітьми з боку дорослих тощо. Як наслідок, можуть загинути люди. Також через пожежі страждає екосистема та завдаються матеріальні збитки. 

Звертаємося до усіх мешканців та гостей міста  поставитися з розумінням до вищезазначених заходів  та  виконувати їх.


 

СУМЩИНА БОРЕТЬСЯ З ВОГНЯНОЮ СТИХІЄЮ


Микола ДЕРКАЧ: «Керівники районів несуть персональну відповідальність за здійснення протипожежних заходів на ввірених їм територіях»

Заступник голови облдержадміністрації закликав керівників районів ефективно організувати роботу щодо протидії пожежам, проведення роз’яснювальної роботи серед населення та максимально залучати людський потенціал і техніку до цілодобового спостереження.

За словами Миколи Деркача, основною причиною виникнення пожеж залишається людський фактор: нехтування правилами пожежної безпеки, необережне поводження з вогнем під час відпочинку.


 

Стан виплати заробітної плати на підприємствах м. Шостка на 1 липня 2012 року


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє.

 На початок липня працівникам підприємств м. Шостка не виплачено 24,1 млн.грн., а це 43,1%  загальнообласного боргу.

 Економічно активні підприємства винні своїм працівникам                 21,9  млн.грн. (90,9% від суми боргу по місту).  Решта боргу по заробітній платі припадала на підприємства-банкрути. 


 

СУМЩИНА ПОБОРЕТЬСЯ ЗА П’ЄДЕСТАЛ НАЙСКЛАДНІШОГО В УКРАЇНІ РАЛІ-РЕЙДУ «БАХА 1000»


Честь регіону в змаганнях відстоюватиме команда на чолі з головою облдержадміністрації Юрієм ЧМИРЕМ

«Нова Сумщина вкотре заявляє про себе як про спортивний регіон, де поважають спорт та швидкість і прагнуть вийти на передові позиції в державі», – зауважив Юрій Чмирь під час представлення екіпажів, які візьмуть участь у змаганнях та презентації Кубка губернатора.

Сумська команда вже довела, що може боротися на рівних з найкращими автогонщиками світу, підкоряти непрохідні броди та складні траси, зазначив керівник області.  

«Ми докладемо максимум зусиль, аби гідно представити Сумщину. У цьому нам допоможе досвід минулорічних змагань. Розраховуємо на підтримку вболівальників і удачу», – наголосив Юрій Чмирь.

Він запросив жителів та гостей регіону долучитися до свята спорту – автомобільних перегонів «Баха 1000», які вже стали візитівкою нової Сумщини.

 


 

Про соціально-економічне становище м.Шостка за січень–червень 2012р.


370    371    372    373    374    375    376    377    378

 


%custom closeLinks()