ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ


Чисельність наявного населення м.Шостка за оцінкою станом на 1 травня 2012р. становила 79512 осіб.

За січень–квітень 2012р. у м.Шостка народилось 210 осіб, у той час як померлих було 374 особи. Внаслідок цього природне скорочення населення склало 164 особи.

В порівнянні з відповідним періодом 2011р. кількість народжених збільшилась на 15 осіб, кількість померлих збільшилась на 50 осіб, природне скорочення населення збільшилось на 35 осіб.

За січень–квітень 2012р. у м.Шостка прибуло 282 особи, а вибуло 263 особи.

В порівнянні з відповідним періодом 2011р. кількість прибулих збільшилась на 5 осіб, кількість вибулих – на 21 особу.

 


 

Про соціально-економічне становище м.Шостка за січень–травень 2012р.


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє:


 

Результати роботи Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів за 6 місяців 2012


За перше півріччя 2012 року Шосткинським міським центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів здійснено роботу, а саме отримали реабілітаційні послуги 149 дітей-інвалідів.


 

Рішення міської ради від 27.06.2012р. № 197 “Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2012 рік»


На виконання Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет міської ради вирішив:


 

Делеговані повноваження: ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА


 Поєднання інтересів держави та громад є однією з найважливіших ознак розвитку демократичних засад в суспільстві. Забезпечується це в нашій країні, зокрема,  делегуванням виконавчою владою окремих повноважень органам місцевого самоврядування. Реалізація органами місцевого самоврядування делегованих державою повноважень  сприяє не лише підвищенню якості надання населенню адміністративних і соціальних послуг, а й соціально-економічному розвитку територіальних громад в цілому. При цьому контроль за виконанням делегованих повноважень держава залишила за органами виконавчої влади.

Відповідно до ст. 38 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», до делегованих  виконавчим органам місцевого самовря­дування пов­новажень, зокрема, відноситься «вирішення…  питань  про  проведення зборів,   мітингів,   маніфестацій   і  демонстрацій,  спортивних, видовищних  та  інших  масових  заходів;  здійснення  контролю  за забезпеченням при їх проведенні громадського порядку». 


 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 02.07.12 по 08.07.12


Запрошуємо дітлахів до участі у спортивно-розважальній  програмі «Веселі сороконіжки», яка  відбудеться 7 липня о 18.00 на вул. Леніна (біля помосту)


 

Привітання міського голови з Днем Конституції України


                      Шановні шосткинці і гості міста!

 

 

 Дозвольте привітати Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.

 Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.

 Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Зі святом вас, дорогі друзі! З Днем Конституції України!

 

                                            З глибокою повагою – міський голова М.П. Нога

 28.06.2012 00:00 / / Комментарии (0)

 

До уваги зацікавлених осіб!


В розділі "Економіка" розміщено "Реєстр місцевих товаровиробників області", в якому можна довідатися про  підприємства харчової промисловості, що працюють в Сумській області,  їх напрями діяльності,  керівництво та  контакти.


 

28 червня - День Конституції України


28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави.

Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. Парламентарії врахували зауваження Президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту - про державні символи в України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні.

Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

 26.06.2012 23:32 / / Комментарии (0)

 

Компенсаційні виплати проводяться згідно графіку


В Шосткинському районі станом на 01.06.2012 року мережа установ налічує 20 ТВБВ, з яких 15 установ працює у містах та 5 установ працює у сільській місцевості. Задіяно 26 вікон для актуалізації даних вкладників.

372    373    374    375    376    377    378    379    380

 


%custom closeLinks()