ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 30.07.12 по 05.08.12


Працює експозиція «Володимир Костянтинович Кисліцин. Сторінки життя» (до 80-річчя з дня народження),  30 липня - 4 серпня, краєзнавчий музей  (вул. К. Маркса, 53), з 9.00 до 16.45 ,  субота – з 9.00 до 16.00, неділя – вихідний


 

Шановні виборці! Просимо Вас перевірити свої дані в Державному Реєстрі виборців.


Постановою Центральної виборчої комісії від 1 квітня 2011 року № 57 було затверджено Рекомендації щодо тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси, які розроблено з метою забезпечення однакового застосування органами ведення Державного реєстру виборців законодавства України про вибори та референдуми під час приймання та розгляду звернень громадян про тимчасову зміну місця голосування.

 

Тимчасова зміна місця голосування громадянина України, який має право голосу на виборах або референдумі (далі – виборець), передбачає зміну виборчої дільниці (дільниці для голосування), до якої виборець відноситься за його виборчою адресою, на іншу виборчу дільницю (дільницю для голосування), яка визначається місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування) чи референдуму, без зміни його виборчої адреси.


 

Єдиний інформдень: "Підсумки соціально-економічного розвитку області за перше півріччя 2012 року в рамках реалізації Стратегії "Нова Сумщина - 2015" на виконання Програми Президента України "Україна для людей"


У рамках реалізації Стратегії "Нова Сумщина - 2015" на виконання Програми Президента України "Україна для людей" в області проводиться цілеспрямована робота щодо збереження та примноження матеріальних та культурних цінностей. В основних сферах досягнуто наступних показників.


 

В Шостці відзначили 80–ту річницю від дня народження Володимира Костянтиновича Кісліцина


 24 липня 2012 року  в Шостці відзначили 80–ту річницю від дня народження Володимира Костянтиновича Кісліцина, керівника «Свеми» з 1976 по 1996 роки.      

 

В рамках урочистих заходів,  на будинку, де  жив та помер Володимир Костянтинович, за адресою вул. Депутатська, 11, була відкрита меморіальна дошка.    

В Шосткинському  державному краєзнавчому музеї розпочала роботу  експозиція, присвячена життєвому шляху видатного шосткинця.  


 

До уваги мешканців міста!


25 липня 2012 року   на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати Філон Геннадій  Федорович, спеціаліст І категорії сектору сім’ї та молоді  Шосткинської міської ради.


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


23 липня 2012 року  у приміщенні міськвиконкому  відбувся особистий прийом громадян  міським головою Ногою М.П.

Питання, з якими звернулися до міського голови шосткинці стосувалися роботи житлово-комунального господарства, соціального захисту, вирішення житлових та земельних проблем, торгівлі,  працевлаштування. 


 

Посадовими особами Територіальної державної інспекції з питань праці проведені перевірки додержання трудового законодавства


Відповідно до Положення про Територіальну державну інспекцію з питань праці у Сумській області, затвердженого наказом Державної інспекції України з питань праці від 15.11.2011 № 11, основним завданням інспекції є здійснення нагляду та забезпечення контролю за дотриманням трудового законодавства роботодавцями області. В межах компетенції у рамках існуючих юридичних процедур державні інспектори праці забезпечують постійний контроль за дотриманням суб'єктами господарювання області трудового законодавства шляхом проведення перевірок та вжиття заходів щодо притягнення порушників трудового законодавства до адміністративної, кримінальної та дисциплінарної відповідальності. При проведенні перевірок державні інспектора праці діють у відповідності до порядку проведення перевірок стану додержання законодавства про працю та загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженим наказом Мінпраці від 21.03.2003 №72.

 

Упродовж І півріччя поточного року на території міста посадовими особами Територіальної державної інспекції з питань праці проведено 23 перевірки додержання трудового законодавства, з яких 6 - за пропозицією правоохоронних органів. У 17 роботодавців міста виявлено 48 порушень трудового законодавства, зокрема, з питань оплати праці - ЗО, щодо оформлення трудових договорів -14, з питань робочого часу та часу відпочинку -1. За наслідками перевірок державним інспектором праці внесено 17 приписів, за виконанням яких встановлено контроль. До кожного порушника трудового законодавства вжито заходів реагування, передбачених чинним законодавством.


 

МНС інформує...


В період з 15 липня по 22 липня  в Шостці по вул. Шевченка, 14-А, вул. Ціолковського, 12, вул. Коротченково виникли  пожежі.


 

Апаратна нарада 23 липня 2012 року


Під керівництвом міського голови Ноги М.П., за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 23 липня  2012 року відбулась чергова апаратна нарада. 

 

На порядок денний було винесено питання про стан   державної  реестрації суб'ектів підприемницької діяльності. 

З інформацією з цього питання виступив державний реєстратор Олександр Кім.

У своєму виступі він повідомив, що станом на 23.07.2012 року до единого державного реестру суб'ектів підприемницької діяльності юридичних осіб та фізичних осіб - підприемців внесено 6634 суб'екти. 3 них 5700 - фізичні особи та 934 - юридичні особи.

Протягом 8 років припинили свою підприємницьку діяльність 2367 фізичних осіб та 166 юридичних осіб.

Таким чином на сьогоднішній день здійснюють підприємницьку діяльність 3333 фізичні особи та 768 юридичних  осіб. 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 23.07.12 по 29.07.12


Запрошуємо дітлахів до участі у Веселих стартах, які відбудуться 28 липня по вул. Леніна (біля помосту) о 18.00.

Нагадуємо, що в міському краєзнавчому музеї  протягом тижня працює художня  виставка вишивки Віталія Кейдуна.  

372    373    374    375    376    377    378    379    380

 


%custom closeLinks()