ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

До відома громадян!


Сектор обліку та розподілу житла Шосткинської міської ради (кабінет№ 44 міськвиконкому, вул. Садовий бульвар, 14) проводить перереєстрацію облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання.


 

До уваги шосткинців!


Шановні мешканці міста, які користуються транспортними послугами на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Шостка.

На даний час проводяться роботи по поточному ремонт кільцевої розв’язки на перетині вул. Кожедуба, вул. Чернігівська, вул. Знаменська, вул. Марата. На час проведення відповідних робіт (за графіком до 14.11.2018р.) транспортні засоби, які обслуговують міські маршрути №2, №4, №7, №10, №11, №12, №19, №20, №22, №26 (маршрути, які сполучають центр міста з Садовим мікрорайоном) будуть їздити через вулиці Свободи, Чернігівська, Горького, Свободи, Миру, через переїзд і за звичайним маршрутом. 
Просимо вибачення за незручності.


 

За матеріалами СБУ засуджено бойовика терористичної організації «ДНР»


За матеріалами Служби безпеки України Токмацький районний суд Запорізької області засудив до трьох років позбавлення волі бойовика терористичної організації «ДНР».


 

Анонс культурного та спортивного життя міста 05.11.18 - 11.11.18 

100 років тому: смерть Австро-Угорської імперії та народження ЗУНР


У ніч із 31 жовтня на 1 листопада 1918 року значна частина України зробила крок до становлення унітарної держави.

100 років тому, вранці 1 листопада, оголошення на стінах львівських будинків сповістило про повстання: “Волею українського народу утворила ся на українських землях старої Австро-Угорської монархії Українська Держава. Найвисшою державною властю Української Держави є Українська Національна Рада. З нинішнім днем Українська Національна Рада обняла владу в столичнім місті Львові і на цілій території Української держави“.


 

4 листопада - День працівника соціальної сфери України


Конкретними і соціально важливими результатами характеризується робота управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області.

 


 

Шосткинська ЦРЛ інформує: У пологовому відділенні вручають перші «пакунки-малюкам»!


До породільного відділення надійшло 15, обіцяних урядом, наборів для новонароджених, які містять речі необхідні малюку в перші місяці його життя. Молоді батьки одержують при виписці найнеобхідніші речі для дитини прямо у лікарні. Сьогодні, вже четверта породілля Юлія отримала такий подарунок. В "бейбі-боксі" знаходиться 25 найменувань товарів, кольори яких підібрані так, щоб речі підходили як хлопчикам так і дівчаткам:


 

Шосткинське відділення ПАТ "Сумигаз" інформує


31 жовтня 2018 року буде  тимчасово припинено газопостачання будинку № 51  по вул. Свободи в зв'язку з  аварійним роботами на газопроводі - вводі . Відновлення газопостачання буде проводитися  після закінчення  робіт.


 

До уваги суб’єктів господарювання!


З 19 грудня 2018 року по 19 січня 2019 року біля головної Новорічної ялинки міста буде працювати Новорічний святковий ярмарок. 


 

До уваги суб’єктів господарювання!


Стаття 4 Закони України від 12.05.91 р. № 1023 - XII "Про захист прав споживачів" встановлює, що при придбанні товарів на території України покупці мають право на отримання доступної, достовірної і своєчасної інформації про товар, його якість, асортимент, а також на отримання відомостей про продавця. Крім того, усі суб’єкти господарювання, що працюють у сфері роздрібної торгівлі, ресторанного господарства зобов'язані дотримуватися Порядку здійснення торгової діяльності і правил торгового обслуговування на ринку споживчих товарів, який затверджений постановою КМУ від 15.06.2006 р. № 833.

35    36    37    38    39    40    41    42    43

 


%custom closeLinks()