ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Чергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій


25 травня 2012 року у приміщення виконкому під керівництвом  секретаря міської ради, голови комісії  Хомовненко Л.П. відбулось чергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


 

Сумщина відзначила 125-річчя з Дня народження двічі Героя Радянського Союзу Сидора Артемовича Ковпака


Заступник голови облдержадміністрації Тамара ІЩЕНКО передала вітання ветеранам партизанських загонів від Юрія ЧМИРЯ та побажала міцного здоров’я і сімейного затишку.

 «Підпільна партизанська боротьба – особлива сторінка історії нашого краю. Кожен учасник руху опору зробив вагомий внесок у загальну перемогу над ворогом», – зазначила Тамара Іщенко під час мітингу біля пам’ятника С.А.Ковпаку у Путивлі.


 

Єдиний інформдень: «Державна політика щодо оздоровлення та відпочинку дітей. Літня оздоровча кампанія 2012 року».


Якісний відпочинок та оздоровлення дітей та підлітків – один із пріоритетних напрямків держаної політики. Сумщина, як регіон з великим рекреаційним потенціалом, вже не один рік поспіль вдало проводить оздоровчу кампанію, про що свідчить високий відсоток дітей, охоплених оздоровчими та відпочинковими послугами, від загальної кількості учнівської та студентської молоді області.

З метою забезпечення належного рівня проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії в області розроблено проект Програми оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році. Реалізація Програми дозволить забезпечити ефективне проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії 2012 року, а також впровадити відкритий, об’єктивний та прозорий підбір та направлення дітей до закладів оздоровлення та відпочинку області та України.


 

Виповнюється 125 років від дня народження Сидора Артемовича Ковпака


26 травня 2012 року  виповнюється 125 років від дня народження Сидора Артемовича Ковпака, одного з організаторів і керівників партизанського руху на тимчасово окупованій фашистами території України, генерал-майора (1943 р.), двічі Героя Радянського Союзу (1942 р., 1944 р.), заступника Голови Президії Верховної Ради УРСР у 1947-1967 рр.
Сидір Артемович Ковпак народився у селі Котельва на Полтавщині в бідній селянській сім’ї. Трудове життя розпочав з одинадцяти років.


 

Координаційна рада розглянула питання організації відпочинку та оздоровлення дітей у 2012 році


22 травня 2012 року відбулось засідання Координаційної ради з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2012 року.

Були розглянуті питання щодо організації роботи пришкільних, та профільних таборів, таборів праці та відпочинку та заміських таборів  «Лісовий» та «Світлий».


 

Запрошуємо на свято!


30 травня 2012 року о 12 годині  в центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, (вул. Горького 4а/1,«Топольок») відбудеться свято, присвячене Дню захисту дітей. У програмі: «веселі старти», конкурс малюнка на асфальті, шашковий турнір, інші розваги та концерт.

 Запрошуємо всіх бажаючих!


 

15 травня відбувся традиційний обласний фестиваль дитячої творчості «Розмай"


 

15 травня  2012 року   на базі Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів в  с.Рибці, Сумького району  відбувся традиційний  обласний фестиваль дитячої творчості «Розмай», який збирає найталановитіших дітей-інвалідів Сумщини.


 

До уваги мешканців міста!


 23 травня  2012 року  на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати Скляр Алла Григорівна, начальник  юридичного відділу Шосткинської міської ради.


 

25 травня в школах пролунає останній дзвоник


25 травня закінчується навчальний рік,  в школах пролунають останні дзвоники. Про це повідомила під час апаратної наради  начальник управління освіти Антоніна Наймитенко


 

Оздоровлення дітей в «Світлому» розпочнеться 18 червня


 

Триває підготовка  до оздоровчої кампанії заміського табору «Світлий» - проводиться ревізія обладнання, приводяться до ладу корпуси. Перша зміна тут розпочнеться з 18 червня 2012 року,  - про це повідомила під час щопонеділкової апаратної наради завідувач  сектором у справах сім’ї та молоді Ольга Сокульська.

378    379    380    381    382    383    384    385    386

 


%custom closeLinks()