ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Ветеранській органзації міста - 25 років!


22 березня 2012 року  в Центрі естетичного виховання "Юність"  з нагоди 25-ти річчя створення  Організації ветеранів України та 25-річчя від дня заснування ветеранської організації міста  відбулися урочисті збори та святковий концерт.


 

Інформдень у відділенні соціально-побутової адаптації № 1


22 березня у відділенні соціально-побутової адаптації № 1 міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено Єдиний інформдень. 

УВАГА! Змінилась класифікація видів економічної діяльності


Відповідно до пункту 1 наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року № 457 "Про затвердження та скасування національних класифікаторів" з 1 січня 2012 року набрав чинності національний класифікатор України ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (далі – КВЕД-2010).

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2012 року державну реєстрацію новостворених юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців необхідно проводити з видами економічної діяльності виключно за КВЕД-2010, незважаючи на те, що чинність КВЕД-2005 припиняється з 31.12.2012 року.


 

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини


21 березня  2012 року у приміщенні виконкому міської ради під головуванням заступника голови комісії Ніни Сиваєвої  відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.


 

Єдиний інформдень: «Соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича та нова якість державної соціальної політики»


На розширеному засіданні Кабінету Міністрів України, що відбулося 7 березня цього року Президентом України Віктором Януковичем було проголошено нові соціальні ініціативи. 


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «МИ ПРОПОНУЄМО КРАЩІ ЗА ЄВРОПЕЙСЬКІ УМОВИ ДЛЯ ІНВЕСТУВАННЯ І ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ»


Губернатор Сумщини Юрій Чмирь презентував на 22-й сесії Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи в Страсбурзі «Єдине інвестиційне вікно» та індустріальний парк «Свема»


 

Відеоконференцнарада з питань підготовки та проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії 2012 року


21 березня 2012 року у приміщенні виконкому відбулась відеоконференцнарада з питань підготовки та проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії.

У конференції взяли участь представники міськіх органів державної виконавчої влади, виконавчих органів міської ради, медичних установ міста.


 

РЕАЛІЗУЄМО СОЦІАЛЬНІ НІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА – ДБАЄМО ПРО ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ


Сумський обласний центр реабілітації дітей-інвалідів повертає малечу, хвору на ДЦП, до життя

«Підтримка дітей, хворих на ДЦП, створення умов, спрямованих на їх всебічний розвиток, – серед соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА. Вони активно впроваджуються на Сумщині. І їх наслідки помітні вже сьогодні», – зазначила заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Валентина ПІКІНА.

Юний мешканець Шостки Роман МИЛЕЙКО за свої 2 роки життя пройшов багато випробувань. У 3 місяці лікарі виявили в хлопчика страшну хворобу – дитячий церебральний параліч.


 

РОЗВИВАЄМО ТРАНСКОРДОННЕ СПІВРОБІТНИЦТВО


Голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ взяв участь в офіційному відкритті 22-ї сесії Конгресу місцевих і регіональних влад

На чергову сесію Конгресу, що триватиме 20-22 березня у Страсбурзі (Франція), прибули понад 300 представників місцевих і регіональних влад з 47 держав-членів Ради Європи.


 

Ветеранській організації "Імпульсу" - 50 років!


 19 березня 2012 року у Будинку культури КЗ «Імпульс»  з нагоди 50 – ти річчя ветеранської організації підприємства відбулися урочисті збори та святковий концерт.

  Ветеранська організація «Імпульсу» - перша в місті. Вона була заснована в 1962 році.   Зараз ветеранська організація нараховує більш, ніж 3000 осіб. Очолює організацію рада, в яку входить 7 чоловік.  

384    385    386    387    388    389    390    391    392

 


%custom closeLinks()