ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Про зміни до порядку призначання житлових субсидій


Кабінетом Міністрів України від 27.04.2018 року № 329 прийнято Постанову, якою внесено суттєві зміни до Постанови № 848 щодо Положення про порядок призначення житлових субсидій.


 

Свято матері-свято любові


Мама, матінка, матуся…Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово, бо ним ми звертаємось до найближчої, найдорожчої, найріднішої, найдобрішої  для нас людини, людини з прекрасним і гордим іменем-Мати.  Напередодні  Дня матері працівники Центральної дитячої бібліотеки запросили до себе на родинну альтанку «Мої бабусенька й матуся дорогі» учнів 4-А класу школи № 11 


 

Шосткинців запрошують послухати духовий оркестр


За інформацією  начальника відділу культури і туризму Ігоря Фатуна, з 13 травня щонеділі о 18-00 на Садовому бульварі гратиме  духовий оркестр під керівництвом Руслана Ларіна. Запрошуємо  всіх любителів духової музики!


 

Шостка відзначає 73-тю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Сьогодні Шостка відзначає День Перемоги. Біля  Меморіалу Слави з Вічним вогнем  відбулося літературно-мистецьке свято «Подвиг. Життя. Пам’ять»Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих у Другій світовій війні.

Маршем пройшли  ветерани АТО, військовослужбовці 13-го окремого мотопіхотного батальйону, військовослужбовці  в/ч 3022 . До Вічного вогню були покладені гірлянда пам’яті  та квіти.


 

Вітання міського голови з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Шановні шосткинці!

 

В ці дні   ми  згадуємо та вшановуємо пам’ять всіх,  чия військова  відвага  і патріотизм стали взірцем для кожного з нас, хто  зробив свій внесок в перемогу   та  висловловлюємо  повагу усім борцям проти фашизму.


 

Анонс заходів, присвячених 73-й річниці Перемоги над нацизмом (Оновлено) 

З нагоди Дня пам'яті та примирення в Шостці відбулись покладання квітів


8 травня  в Україні відзначають День пам’яті та примирення. З цієї нагоди в Шостці відбулись покладання квітів до братських могил  загиблих воїнів та жертв серед мирного населення і патріотів часів Другої світової війни, пам’ятника воїнам - афганцям, могил шосткинців, загиблих в зоні АТО.

Вшанувати пам'ять загиблих зібрались представники міської влади, представники міських ветеранських організацій, ветерани АТО, родини загиблих в зоні АТО шосткинців,  учнівська молодь, мешканці міста.   


 

Пам’ятаймо, хто відстояв рідну землю, чиї ми діти, чиї онуки!


Напередодні великого свята – дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.працівники Центральної дитячої бібліотеки разом з учнями 4-Б класу ЗОШ № 11(класний керівник Вовна О.І.) торкнулися  легендарних сторінок  жорстокої і кривавої війни. 


 

Маки пам'яті у бібліотеці


Віднедавна 8-9 травня Україна відзначає два свята: День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Нова емблема цих скорботних свят — червоні маки. В Україні здавна кажуть: маки цвітуть там, де була пролита козацька кров. Тому червоний мак не лише Європейський, але й Український символ скорботи про героїв загиблих під час Другої світової війни.


 

До уваги одержувачів житлових субсидій! (Оновлено)


Повідомляємо, що 27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329, якою затверджений оновлений порядок призначення житлової субсидії з 1 травня 2018 року для усіх українців.  Урядом наголошується, що відтепер призначення житлової субсидії для всіх українців, у тому числі і шосткинців, буде здійснюватись лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є особи:

36    37    38    39    40    41    42    43    44

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)