ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Шостка з понеділка отримає додаткові кошти на виплату заборгованості працівникам стаціонарних відділень


За  інформацією  міського голови  Миколи  Ноги   в Фейсбуці, Шостка з понеділка отримає додаткові кошти на виплату заборгованості працівникам стаціонарних відділень лікарень .


 

Уряд вніс зміни до порядку надання населенню субсидій


17 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів України Уряд вніс зміни до порядку призначення житлових субсидій населенню (постанова № 841). Асоціація міст України виокремила наступні зміни:

 23.10.2018 17:17 / АМУ / Комментарии (0)

 

Шосткинське відділення ПАТ "Сумигаз" інформує


В жовтні 2018 року заплановані  роботи по реконструкції  газорозподільних мереж.  В зв'язку з цим, 24 жовтня 2018 року буде  тимчасово припинено газопостачання будинку № 5 по вул. Знаменській. Відновлення газопостачання буде виконуватись з 25 жовтня 2018 року після закінчення монтажних робіт.


 

Центральна міська бібіліотека запрошує на презентацію книги


29 жовтня в Центральній міській бібліотеці відбудеться презентація книги Макса Кідрука "Де немає Бога" за участю  автора.


 

Визначено підрядну організацію, яка освоїть майже 55 мільйонів на ремонті дороги по вул. Воронізька


На минулому тижні пройшли тендерні процедури по ремонту дороги на  вулицяхї Кожедуба і Воронізькій. Про це повідомив Іван Левченко, начальник управління капітального будівництва: «В п’ятницю провели тендер по капітальному ремонту дороги по вул. Воронізькій. Визначили переможців, можемо підписувати договір 2-3 листопада».

 23.10.2018 08:32 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

Управління економіки інформує


На даний час виникає багато питань щодо  начебто руйнування індустріального парку "Свема". 


 

Увага! Голосування!


Шановні шосткинці!  Міська влада пропонує вам  висловити свою думку щодо початку опалювального сезону  в м. Шостка.


 

ЗАВДАННЯ ВСІХ ОРГАНІВ ВЛАДИ СЬОГОДНІ – ЗАБЕЗПЕЧИТИ ГРОМАДСЬКИЙ ПОРЯДОК, УНИКНЕННЯ КОНФЛІКТІВ ТА ПРОВОКАЦІЙ НА МІЖКОНФЕСІЙНОМУ ҐРУНТІ


На цьому наголосив тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ під час наради із представниками церков Сумщини

Наразі в нашій державі триває процес створення Української автокефальної православної церкви. У зв’язку з цим обласна державна адміністрація зібрала «за круглим столом» представників УПЦ КП та УПЦ, а також правоохоронців з проханням зберігати спокій і порядок в області.


 

Про роботу з благоустрою міста 18.10.18


На цьому тижні  працівниками КП "Зеленбуд" проводилися  такі роботи:


 

В Арт-Центрі відкрилася персональна виставка Алевтини Філон «ЧАРІВНИЙ КРАЙ»


16 жовтня в Арт-центрі відбулося відкриття персональної виставки художниці Алевтини Філон. Широкому загалу було представлено 25 робіт , більшість з яких художниця створила за останній рік. 

 18.10.2018 11:13 / Shostka-news / Комментарии (0)
36    37    38    39    40    41    42    43    44

 


%custom closeLinks()