ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Мала академія наук – школа майбутніх науковців


Сумське територіальне відділення Малої академії наук України було засновано 10 березня 1995 року. Засновник – управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації. Базовий заклад – Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.


 

Відкрився зимовий чемпіонат України з хокею на траві


23 грудня в СК «Свема» відкрився  І тур  зимового Чемпіонату  України з хокею на траві серед чоловічих команд.


 

Молодь обирає здоровий спосіб життя


Здоров’я. Ні для кого не секрет, що без нього життя втрачає свій сенс. Тому важливою складовою в роботі управління освіти та навчальних закладів міста є формування засад здорового способу життя у підростаючого покоління та профілактика шкідливих звичок.


 

Шостка вперше прийняла відкритий чемпіонат області з плавання


21-22 грудня 2011 року в місті на базі КЗ «Шосткинський міський фізкультурно-оздоровчий центр» вперше проходив відкритий чемпіонат області з плавання. В змаганнях взяли участь 127 спортсменів з Шостки, Сум, Путивля та Полтави.


 

Міський голова відзначив працівників КЗ «Зірка»


Міським головою видано розпорядження № 308К від 14.12.11 про нагородження Почесною грамотою міського голови кращих працівників  Шосткинського казенного заводу «Зірка».


 

Увага! Акція «Подаруй життя»


Під патронатом губернатора Сумської області протягом листопада 2011 р.- січня 2012 р. проходить акція, мета якої зібрати кошти для придбання сепаратора крові дітям Сумської області.


 

Казенному заводу "Зірка" - 240 років


22 грудня  відбулись урочистості  з нагоди 240–річчя від дня заснування Шосткинського КЗ «Зірка».


 

Державна податкова служба України представляє мультфільм "Місто мрії" + Відео


Анімаційний фільм «Місто мрії», в якому цікаво та доступно розповідається про податки, Державну Податкову Службу України та її функціях.


 

Єдиний інформдень: "Реалізація державної інвестиційної політики в Сумській області у контексті виконання програми Президента України В.Ф.Януковича "Україна для людей"


З метою активізації залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в економіку регіону, поліпшення умов для діяльності суб’єктів інвестиційної діяльності і спрощення процесу їх взаємодії з місцевими органами влади, а також прискорення практичної реалізації інвестиційних проектів на території Сумської області запроваджено роботу з інвесторами за принципом "єдиного інвестиційного вікна".


 

Міський голова відзначив працівників Шосткинського МВ УМВС


Міським головою видано розпорядження № 307 від 14.12.11 про нагородження Почесною грамотою міського голови.

390    391    392    393    394    395    396    397    398

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)