ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ОСУЧАСНЕННЯ ПЕНСІЙ – ШЛЯХ ДО ДОБРОБУТУ ГРОМАДЯН


Лілія МАШКІНА: «Реалізація соціальних ініціатив Президента суттєво підвищить рівень пенсійного забезпечення»

Про це зазначила начальник головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області у ході єдиного інформаційного дня на тему: «Соціальні ініціативи Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА – нова якість державної соціальної політики».


 

Розглянуто борги із заробітної плати


 22 березня 2012 року в залі засідань міськвиконкому під головуванням в.о. заступника міського голови Глушана В.М. відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із  заробітної плати ( грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якому були розглянуті питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до  бюджету Пенсійного фонду.

 Заслухані звіти 6 керівників підприємств-боржників.

  За результатами розгляду питань складений протокол, рішенням якого надані відповідні доручення.

 


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «НА СУМЩИНІ СТВОРЕНІ ВСІ УМОВИ ДЛЯ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ У ВЛАДІ Й БІЗНЕСІ»


Губернатор області з трибуни Ради Європи закликав представників діаспори повертатися в Україну

«В Україні та на Сумщині, зокрема, створені всі умови для ведення бізнесу. Окрім того, нам не вистачає висококваліфікованих кадрів із західними управлінськими поглядами і навичками роботи», – підкреслив голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ, перебуваючи у Страсбурзі.

Губернатор запевнив, що кожен, хто буде займатися бізнесом на Сумщині, отримає його особисту підтримку та всебічну допомогу з боку його команди для реалізації бізнесових проектів. 


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «СУМЩИНА СТАЄ БЛИЖЧОЮ ДО ЄВРОПИ»


Сумська область налагоджує партнерські стосунки із регіоном Мозель (Франція)

Очікується, що найближчим часом буде підписано тристоронню угоду про співпрацю між Сумською, Курською областю Російської Федерації та Французьким регіоном Мозель.

Така ініціатива стала логічним підсумком презентації економічного потенціалу Сумщини, зокрема, індустріального парку «Свема» у місті Метц (Франція).


 

Ветеранській органзації міста - 25 років!


22 березня 2012 року  в Центрі естетичного виховання "Юність"  з нагоди 25-ти річчя створення  Організації ветеранів України та 25-річчя від дня заснування ветеранської організації міста  відбулися урочисті збори та святковий концерт.


 

Інформдень у відділенні соціально-побутової адаптації № 1


22 березня у відділенні соціально-побутової адаптації № 1 міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено Єдиний інформдень. 

УВАГА! Змінилась класифікація видів економічної діяльності


Відповідно до пункту 1 наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року № 457 "Про затвердження та скасування національних класифікаторів" з 1 січня 2012 року набрав чинності національний класифікатор України ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (далі – КВЕД-2010).

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2012 року державну реєстрацію новостворених юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців необхідно проводити з видами економічної діяльності виключно за КВЕД-2010, незважаючи на те, що чинність КВЕД-2005 припиняється з 31.12.2012 року.


 

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини


21 березня  2012 року у приміщенні виконкому міської ради під головуванням заступника голови комісії Ніни Сиваєвої  відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.


 

Єдиний інформдень: «Соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича та нова якість державної соціальної політики»


На розширеному засіданні Кабінету Міністрів України, що відбулося 7 березня цього року Президентом України Віктором Януковичем було проголошено нові соціальні ініціативи. 


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «МИ ПРОПОНУЄМО КРАЩІ ЗА ЄВРОПЕЙСЬКІ УМОВИ ДЛЯ ІНВЕСТУВАННЯ І ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ»


Губернатор Сумщини Юрій Чмирь презентував на 22-й сесії Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи в Страсбурзі «Єдине інвестиційне вікно» та індустріальний парк «Свема»

395    396    397    398    399    400    401    402    403

 


%custom closeLinks()