ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Календар виборця 25.01.19


Сьогодні 25.01.2019р.   До дня голосування лишилось 65 днів

 

Актуальні питання. які необхідно знати:


 

Анонс культурного життя Шостки 28.01.19-03.02.19 

«Декларуй доброчесно!» - он-лайн курс НАЗК на платформі Прометеус


01.01.2019 розпочався етап подання суб’єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних електронних декларацій за 2018 рік, у зв’язку з чим Національне агентство повідомляє про таке. З метою підвищення обізнаності про права та обов’язки суб’єктів декларування Національне агентство реалізувало комплекс заходів,зокрема:


 

АМУ підтримує законопроект про передачу органам місцевого самоврядування повноважень з встановлення тарифів у сфері ЖКГ


На розгляді парламентського Комітету з питань будівництва, містобудування і ЖКГ перебуває законопроект «Про внесення змін до деяких Законів України щодо регулювання діяльності підприємств у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення» №9424. Основною його метою є передача повноважень з ліцензування та встановлення тарифів у сфері теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення від НКРЕКП до місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Зміни передбачають, що НКРЕКП здійснюватиме ліцензування виключно господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках, та встановлюватиме тарифи на виробництво теплової енергії для підприємств-виробників.

 23.01.2019 10:28 / АМУ / Комментарии (0)

 

Наша єдність - назавжди


22 січня Україна відзначає 100 річний ювілей  підписання Акту Злуки східних і західних земель –День Соборності. Нині це свято проходить під гаслом «Разом з власної волі з 1919 року». У бібліотеці ім.Л.Толстого пройшли урочистості з нагоди державного свята.


 

В ЦЕВ відзначили День соборності України.


Не перший рік Центр естетичного виховання стоїть в авангарді ініціювання нових форм роботи. Саме завдяки ЦЕВ у Шостці вже декілька років поспіль досить неординарно відзначається День соборності України.

Цьогоріч вирішено було створити величний захід, який отримав назву  «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг». І він вдався на всі 100. Вже у фойє у виконанні народного духового оркестру «Юність» під керівництвом Руслана Ларина, лунали кращі зразки української духової музики, що наповнювала серця присутніх гордістю за Україну. Далі урочистості продовжилися в глядацькій залі.

 


 

Історичний хронограф «Соборність України: від історії до сьогодення»


У сучасному українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць і має глибокий символічний зміст одвічної мрії українців на вільне життя в самостійній соборній незалежній державі.

 22.01.2019 16:22 / / Комментарии (0)

 

Мешканка Шостки отримала звання «Мати-героїня»


Олена Петрушенка указом Президента України нагороджена державною нагородою. Їй присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Міський голова Микола Нога, який особисто вручав нагрудний знак і подарував букет квітів зазначив: «Одну дитину виростити надзвичайно складно, а п’ять можете собі уявити.  Ви справжня героїня. Дякуємо вам».


 

Які заходи відбудуться в Шостці з нагоди Дня Соборності України? (Оновлено)


22 січня 2019 року Центральна міська бібліотека запрошує шосткинців на захід, присвячений Дню Соборності України, "Наша єдність - назавжди". Початок о 14-00. Вхід вільний. 
22 січня 2019 року в Центрі естетичного виховання "Юність" (вул. Свободи, 18) відбудеться концертна програма "Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг". Почато о 16.00. Вхід вільний. 
Запрошуємо шосткинців відзначити свято разом!


 

Відбулося чергове засідання координаційної ради з національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради


17 січня 2019 року  під головуванням заступника міського голови Сиваєвої Н.О.  відбулося чергове  засідання координаційної ради з національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради.

37    38    39    40    41    42    43    44    45

 


%custom closeLinks()