ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Новорічний салют Шостка - 2019!


Новорічний салют Шостка  - 2019!


 

Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради інформує


Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради нагадує, що за наявності службового посвідчення інспектори праці безперешкодно, без попереднього повідомлення мають право:


 

Відеовітання міського голови з Новим роком


Вітання міського голови з Новим роком:


 

З Новим 2019 роком, Шостко!


Чудове новорічне відео - привітання:


 

Для дітей учасників АТО відбудеться новорічна вистава


30.12.18. для дітей учасників АТО відбудеться вистава  театру "Дзеркало" "Дід Мороз на дні морському".  ЦЕВ "Зірка". Початок о 14.00.  Вхід вільний.


 

Анонс культурного життя Шостки 31.12.18 - 06.01.19 

У 2018 році троє шосткинських дітей-сиріт отримали власне житло


У 2018 році троє шосткинських дітей-сиріт отримали власне житло. Висловлюємо вдячність Президенту України Петру Порошенку, Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, голові Сумської облдержадміністрації Миколі Клочку та начальнику служби у справах дітей Сумської ОДА Юрію Калиновському.

#Shostka #Ukraine #Sumschina #UA #news #Шостка #Україна #Сумщина#новини

 


 

ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТАМИ ОНЛАЙН!


Другий рік поспіль шосткинці мають унікальну нагоду безкоштовно привітати онлайн коханих і друзів з новорічними та різдвяними святами. Для цього потрібно надіслати короткий текст смс на номер (38) 066-982-46-57. Через деякий час ваше привітання висвітиться на інформаційній панелі, яка прикрашає головну ялинку міста. В минулому році шосткинцями було надіслано понад 3 тисячі смс-поздоровлень. 

 


 

Чи в назві справа?


Вітаємо всіх жителів нашого міста з відкриттям зали для проведення урочистостей. В канун Нового року у новому, осучасненому залі пройшли перші весільні церемонії. Молодь, їх рідних та друзів вітали співробітники, музиканти, маленькі танцівники та жителів міста. Особливим це свято було для тих, хто доклав багато зусиль для того, щоб це сталося: архітекторів, дизайнерів, будівельників ...

 


 

До уваги платників податків села Ображіївка!


У зв’язку з приєднанням села Ображіївка до територіальної громади міста Шостка   з 1 січня 2019 року всі податки та збори сплачуються до бюджету міста Шостка. 

За інформацією звертатись до фінансового управління Шосткинської міської ради  м. Шостка, вул. Садовий бульвар , 14, каб.10, тел. (05449) 2-35-08.

 

39    40    41    42    43    44    45    46    47

 


%custom closeLinks()