ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Інвестиційний проект «Індустріальний парк «Свема»


За ініціативи міської влади розробляється бізнес-план інвестиційного проекту «Індустріальний парк «Свема». Ціллю цього проекту є створення індустріального парку «Свема» з використанням інженер­но підготовлених земель­них ділянок та розташова­них на них виробничих, складських та адміністра­тив­них приміщень, колишнього НВО «Свема», які призначені для здійснення виробничої та комерційної   діяльності, а також розміщення соціальної інфраструктури.


 

Нагорода від церкви міському голові


За значний внесок в розвиток Української православної церкви (МП) Митрополіт Київський і Всієї України Володимир нагородив міського голову м. Шостка


Пожежа на вул. Карла Маркса

 

Управління МНС повідомляє...


24 жовтня близько 3-ї години ночі в м. Шостка виникла пожежа в дерев’яних господарчих будівлях по вул. Карла Маркса.


 

ЗМІ – проти туберкульозу


В рамках Національної програми "Зупинимо туберкульоз в Україні!" було проведено Всеукраїнський конкурс "ЗМІ – проти туберкульозу".

Телепрограма Сумської ОДТРК "На відстані у кілометр" посіла у конкурсі ІІІ призове місце. Журналісти обласного телебачення розповіли про справи, життя, здобутки і проблеми Шосткинського дитячого протитуберкульозного санаторію та протитуберкульозного диспансеру для дорослих.

Автор програми – журналіст Галина СЕМЕНОВА, режисер – Яна ДОВГОПОЛ, оператор – Віктор ЛАПЧЕНКО.


 

В Шостці відбудуться Дні документального кіно


IV Міжнародний фестиваль "Дні документального кіно про права людини "Український контекст" втретє  гостює на Сумщині

Фестивальна програма проходитиме з 5 по 10 листопада: м. Шостка (5, 6 листопада), м. Глухів (5, 6 листопада), м. Лебедин (7 листопада), м. Суми (8, 9, 10 листопада), повідомив координатор фестивалю в Сумській області, голова організації кіноосвіти НСКУ Ілля ФОМЕНКО.


Три убийства в августе  

В Шостке за август обнаружены три женских трупа! Маньяк?


Три женских трупа, обнаруженных за один месяц, вызвали в городе тревожные слухи.
Что пишут республиканские СМИ об августовских событиях в Шостке?


 

НА «ИМПУЛЬСЕ» ПРОИЗОШЕЛ ВЗРЫВ


Как сообщил заместитель начальника СГПЧ-6 Сергей Пех, 15 октября в 19-40 на казенном заводе «Импульс» в результате нарушения ведения технологического процесса произошел взрыв.


 

УРОЖЕНЕЦ ШОСТКИ БУДЕТ БАЛЛОТИРОВАТЬСЯ В ГОС. ДУМУ РОССИИ


По спискам демократической партии России в Государственную Думу Российской Федерации пятого созыва выдвинут и наш земляк Вячеслав Ковалев, ныне проживающий в Москве.


 

Сесія міської ради


12 жовтня 2007 року було проведено сеcію Шосткинської міської ради з порядком денним: 1.Про внесення змін до міського бюджету на 2007 рік. 2. Про хід виконання рішення міської ради від 15.02.2006 «Про міську програму подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006-2010 роки». Про результати роботи сесії інформація з'явиться на сайті найближчим часом.


Ленин  

Добрый город Шостка


Шостка глазами журналиста из Донецка

Никогда бы не подумал, что вдали от дома можно встретить уголок земли, который будет настолько напоминать малую родину. Город Шостка Сумской области - добрый город добрых людей.

418    419    420    421    422    423    424    425    426

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)