ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

1 січня шосткинців запрошують на розважальну програму та святковий феєрверк


1 січня шосткинців запрошують на розважальну програму та святковий феєрверк. Святкові заходи відбудуться біля міської ялинки  о 16.00 та 18.00 відповідно.


 

Анонс культурного життя Шостки 24.12.18 - 30.12.18 

Прийнято місцевий бюджет м. Шостка на 2019 рік


Сьогодні, 21 грудня, відбулась  двадцята  сесія Шосткинської міської  VІІ скликання, на якій було прийнято місцевий бюджет м. Шостка на 2019 рік. 

 

 


 

У м. Шостка презентовано повністю оновлений сервісний центр МВС


21 грудня в м. Шостка запрацював оновлений сервісний центр МВС № 5945. Це п’ятий центр нового зразка в Сумській області. Незалежно від місця реєстрації у новому центрі можна швидко та комфортно замінити й отримати посвідчення водія, зареєструвати та перереєструвати авто, а також отримати інші послуги сервісних центрів МВС.

 

 


 

19 грудня Шостка прощатиметься з Олександром Фоменко


Траурні заходи відбудуться в Центрі культури та дозвілля, вул. Садовий бульвар, 13. Церемонія прощання розпочнеться об 11.00. 12.30 – траурна хода.


 

В український рідний край поспішає Миколай


19 грудня відмічається свято Миколи Чудотворця. Серед Святих,яких шанували в народі,навряд чи знайдеться інший,кого любили б більше,ніж його.

 


 

АМУ надала Уряду пропозиції щодо розв'язання проблеми електрозабезпечення підприємств водопостачання та водовідведення


7 грудня Асоціація міст України звернулася до Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України С.Кубіва через проблеми, які спричинило для підприємств водопостачання та водовідведення запровадження в Україні роздрібного ринку електричної енергії. Необхідність обрання промисловими споживачами, в тому числі комунальними підприємствами, нового постачальника послуг на роздрібному ринку електричної енергії передбачає Закон України «Про ринок електричної енергії» (№2019-VIII).

 15.12.2018 10:14 / АМУ / Комментарии (0)

 

Посібник «Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування»


У посібнику «Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування» міститься інформація про те, що потрібно знати органам місцевого самоврядування, щоб організувати ефективне і безпечне для довкілля і життя управління відходами.

 15.12.2018 10:14 / АМУ / Комментарии (0)

 

АМУ закликає парламент прийняти законопроект №9406, покликаний врегулювати проблемні питання запровадження ринку електричної енергії у сфері ЖКГ


Асоціація міст України звернулась до народних депутатів України – членів Міжфракційного депутатського об’єднання «За розвиток місцевого самоврядування» з проханням підтримати під час голосування законопроект №9406 «Про внесення змін до деяких законів України щодо безперебійного постачання електричної енергії суб'єктам господарювання, що надають комунальні послуги та коригування цін/тарифів на комунальні послуги».

 15.12.2018 10:14 / АМУ / Комментарии (0)

 

Відбулось засідання координаційної ради м. Шостка з питань сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми


Насильство виникає тоді, коли є конфлікти, а вони — коли є проблеми. Проблеми виникають тоді, коли люди не можуть їх розв’язувати. Це ланцюжок, насильство не приходить само по собі.

40    41    42    43    44    45    46    47    48

 


%custom closeLinks()