ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


Судно Шостка  

Кілекторне судно «Шостка» візьме участь у міжнародних морських навчаннях


Кілекторне судно U852 «Шостка», шефську допомогу якому постійно надає Шосткинська міська рада, бере участь у морських навчаннях у Севастополі.


Хабарник  

У Шостці посадовець викинув хабаря у відро для сміття


На які тільки хитрощі не йдуть винахідливі хабарники, аби „замісти сліди” своєї противоправної діяльності. Так, нещодавно у Шостці працівниками СДСБЕЗ міськвідділу міліції „на гарячому” під час отримання хабара затримано одного з посадовців комунального підприємства. До приходу правоохоронців чиновник намагався  „заховати” мічені купюри -  у відро для сміття.


Наркотикам - нет  

Скажи наркотикам: "Нет!" В Шостке функционирует реабилитационный центр для нарко и алкозависимых


С октября 2007 года в Шостке (Сумская обл.) начал свою работу стационарный центр реабилитации для нарко- и алкозависимых. Для  работы центра временно арендован частный дом на окраине города, также  центр располагает своим домом в Шосткинском районе (с. Пироговка), но он нуждается в капитальном ремонте.


 

У Шостці виявлено 4 снаряди часів війни


Як повідомляє прес-служба МНС України, о 8 год. 20 хв. 15 березня у м. Шостка по вул. Північна, 22, під час проведення земляних робіт було виявлено 4 артилерійські снаряди часів Великої Вітчизняної війни.


 

Всеукраїнский конкурс від податкової інспекції


Державна податкова адміністрація України оголосила Всеукраїнський конкурс на краще висвітлення засобами масової інформації діяльності державної податкової служби України. До участі в конкурсі запрошуються творчі колективи та окремі журналісти, які висвітлюють податкову тематику.


 

Возле Шостки настоящая Венеция


Несколько сел на Черниговщине, расположеных близ Десны отрезаны от мира. Виною тому паводок. Единственная связь с внешним миром - это дорога через Шостку.


Конотоп  

Беспредел по-конотопски! Конотопом правит Кирей и банда "вокзальных"?


Письмо жителей Конотопа на сайт "Украина Криминальная"!
После неоднократных обращений в прокуратуру Сумской области, в ОБОП Сумской области, в МВД Украины и ОБОП Украины - «Украина криминальная» стала последней надеждой и инстанцией доведенных до отчаяния конотопчан.


Звезда  

УБОП обнаружил разворовывание "Звезды"


Сотрудники Управления борьбы с организованной преступностью УМВД Украины в Сумской области выявили хищение объектов недвижимости на государственном предприятии Шосткинский казенный завод «Звезда», которое постановлением правительства отнесено к перечню предприятий стратегического значения для экономики и безопасности государства.

 11.03.2008 11:02 / УНИАН / Комментарии (0)

Маршрутка  

Створено два додаткових маршрути міського пасажирського транспорту


На засіданні міськвиконкому ухвалено рішення щодо нових маршрутів міського пасажирського транспорту. Маршрути повинні покращити транспортне сполучення мешканців 32-го мікрорайону.


 

Любі жінки!


Від усього серця поздоровляю Вас зі святом весни та Жіночої чарівності!
Бажаю Вам свята в душі, любові в серці, міцного здоров'я та щасливих посмішок! Будьте завжди прекрасними, коханими та чарівними!

427    428    429    430    431    432    433    434    435

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)