ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Ночной клуб "Орфей" расширяется


В настоящее время возводится пристройка к ночному клубу «Орфей». Как рассказал владелец заведения Владимир Пилипейко, здесь разместятся просторный холл и ресторан.


 

«ШП «Харьковэнергоремонт» предлагает новые цены на тепло


Время не стоит на месте. Изменения, словно бурным течением реки, не оставляя нам выбора, увлекают за собой… Привычным и неудержимым явлением стала инфляция. Волнуя массы потребителей очередными разговорами, она все же побуждает вновь и вновь пересматривать возможности своего кошелька.


 

В Гамалеевской колонии пропал осужденный


21 августа из поселка Шосткинской исправительной колонии №66 исчез 47-летний осужденный Демидов. Это первый случай побега за последнее время, к тому же сбежал он не из самой колонии, а из поселения, расположенного за пределами колонии. На данный момент проводятся оперативно-розыскные меры по Сумской обл., но пока беглеца найти не удалось.


 

7 вересня - День підприємця


Відділ підтримки підприємництва шосткинського міськвиконкому вітає всіх підприємців міста з професійним святом!


 

Привітання міського голови М.П. Ноги з 269-ю річницею заснування і 65-річчям визволення міста Шостки від німецько-фашистських окупантів


Шановні шосткинці і гості нашого міста! Від щирого серця поздоровляю вас з 269-ю річницею заснування і 65-річчям визволення міста Шостки  від німецько-фашистських окупантів.


 

Голова обласної ради В’ячеслав Шапошнік: "Наша вдячність визволителям буде вічною"


Сьогодні, 3 вересня, громадськість Шостки широко відзначає 65-річчя з дня визволення міста від фашистських окупантів. Представники обласної влади завітали на урочистості  до нашого міста.


 

От Советского Информбюро! 3 сентября - День Освобождения Шостки


Как это было 65 лет назад. Архивные хроники сводок Советского Информбюро за 3 сентября 1943. В этот день были освобождены г. Шостка, с. Клышки, с. Чаплеевка, с. Маково, п. Воронеж и ст. Терещенская.


 

До уваги підприємців м. Шостка!


КУ «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» оголошує конкурс серед суб’єктів малого підприємництва для надання їм за рахунок коштів обласного бюджету  фінансової підтримки на зворотній основі.


 

План заходів, присвячених Дню міста


Заходи, присвячені святкуванню Дня міста та 65-ї річниці з дня визволення м. Шостка від німецько-фашистських загарбників. На шосткинців та гостей міста впродовж 2-3 вересня очікує насичена програма.


 

Міська влада рекомендує зробити 3 вересня вихідним днем


Згідно розпорядження міського голови Миколи Ноги щодо святкування Дня міста та 65-ї річниці з дня визволення Шостки від німецько-фашистських загарбників керівникам установ, підприємств і організацій незалежно від форми власності рекомендовано оголосити 3 вересня — вихідним днем.

434    435    436    437    438    439    440    441    442

 


%custom closeLinks()