ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Міська влада за здорових школярів


11 лютого 2009 року при начальникові управління освіти Шосткинської міськради О.І.Поповій відбулась робоча нарада  керівників загальноосвітніх навчальних закладів. Обговорено стан захворюваності на грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції в місті та профілактичні заходи серед дітей і учнівської молоді, інші питання.


Отцы и дети  

Батьки та діти


Шосткинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів дослідження серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів коледжу та медичного училища. Дослідження проводилось з метою вивчення взаємовідносин дітей та батьків, бо саме ці взаємовідносини є проблемою вічності, яка завжди існувала, існує й існуватиме у суспільстві.


 

На кожного мешканця Шостки припадає 260 долларів США інвестицій


Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій залучених в економіку міста за 9 місяців 2008 р. склав 21,1 млн.дол. США. або 260 дол. США в розрахунку на одного мешканця міста.


 

Отримав дохід? Подай декларацію до податкової до 1 квітня!


Якщо у минулому році Ви отримували доходи у вигляді призів, подарунків, виграшів в азартні ігри тощо то в обов’язковому порядку до 1 квітня поточного року ви повинні задекларувати отримані доходи (шляхом подання декларації до податкової інспекції) та сплатити відповідну суму податку.


Галай Лариса - крещенские купания  

С участницами конкурса «Мисс-Интернет Шостка» хоть в огонь, хоть в воду…


Участницы конкурса, проводимого под эгидой «Шосткинского портала» не только привлекательные и обаятельны, эти девушки еще и сильны духом. Недаром говорят: «В здоровом теле - здоровый дух».


 

Юные баскетболисты из КДЮСШ «Импульс» обратили на себя внимание директора завода


23-25 января в рамках Всеукраинской юношеской баскетбольной лиги в Шостке прошел очередной тур с участием команд из Шостки, Одессы, Чернигова. В данных соревнованиях имеют право участвовать юноши 1996-1997 г.р.


Импульс-Фортеця  

Футзал, 1-я лига. "Импульс" взял "Фортецю" 6:1 + ВИДЕО


В рамках Чемпионата Украины среди команд 1-й лиги шосткинский «Импульс» 6 раз проверил на крепость оборону лидера западной зоны - «Фортецю» из Каменец-Подольского. Гость лишь за 20 секунд до финальной сирены смогли провести гол престижа. В итоге: 6:1


 

Новини для платників податків


В зв'язку  з індексацією грошової оцінки землі в 1,152 рази в порівнянні з 2008 роком. Просимо всіх платників орендної плати терміново  внести зміни до договорів оренди  та своєчасно (до 1-го лютого)  надати податкові  декларації орендної плати за земельні ділянки  державної  і комунальної власності.


 

МИСТЕР ШОСТКА 2009


Объявлен старт новому фотоконкурсу от  WWW.SHOSTKA.NET
МИСТЕР ШОСТКА 2009
. Правила участия в конкурсе + клипп


Импульс Шостка - победитель Кубка Д. Нетименко 2009 г.  

Итоги Кубка Д.В. Нетименко по футзалу + ФОТО


6 января 2009 года в спорткомплексе «Импульс» завершился турнир по футзалу на Кубок Д.В. Нетименко. Обладателем Кубка, как и в прошлом году, стал шосткинский "Импульс", обыгравший со счетом 5:2 "Премьер-Палас" из Киева. Кстати, Роман Завгородний в очередной раз за сезон в финале отличился "покером".

435    436    437    438    439    440    441    442    443

 


%custom closeLinks()