ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


Отцы и дети  

Батьки та діти


Шосткинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів дослідження серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів коледжу та медичного училища. Дослідження проводилось з метою вивчення взаємовідносин дітей та батьків, бо саме ці взаємовідносини є проблемою вічності, яка завжди існувала, існує й існуватиме у суспільстві.


 

На кожного мешканця Шостки припадає 260 долларів США інвестицій


Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій залучених в економіку міста за 9 місяців 2008 р. склав 21,1 млн.дол. США. або 260 дол. США в розрахунку на одного мешканця міста.


 

Отримав дохід? Подай декларацію до податкової до 1 квітня!


Якщо у минулому році Ви отримували доходи у вигляді призів, подарунків, виграшів в азартні ігри тощо то в обов’язковому порядку до 1 квітня поточного року ви повинні задекларувати отримані доходи (шляхом подання декларації до податкової інспекції) та сплатити відповідну суму податку.


Галай Лариса - крещенские купания  

С участницами конкурса «Мисс-Интернет Шостка» хоть в огонь, хоть в воду…


Участницы конкурса, проводимого под эгидой «Шосткинского портала» не только привлекательные и обаятельны, эти девушки еще и сильны духом. Недаром говорят: «В здоровом теле - здоровый дух».


 

Юные баскетболисты из КДЮСШ «Импульс» обратили на себя внимание директора завода


23-25 января в рамках Всеукраинской юношеской баскетбольной лиги в Шостке прошел очередной тур с участием команд из Шостки, Одессы, Чернигова. В данных соревнованиях имеют право участвовать юноши 1996-1997 г.р.


Импульс-Фортеця  

Футзал, 1-я лига. "Импульс" взял "Фортецю" 6:1 + ВИДЕО


В рамках Чемпионата Украины среди команд 1-й лиги шосткинский «Импульс» 6 раз проверил на крепость оборону лидера западной зоны - «Фортецю» из Каменец-Подольского. Гость лишь за 20 секунд до финальной сирены смогли провести гол престижа. В итоге: 6:1


 

Новини для платників податків


В зв'язку  з індексацією грошової оцінки землі в 1,152 рази в порівнянні з 2008 роком. Просимо всіх платників орендної плати терміново  внести зміни до договорів оренди  та своєчасно (до 1-го лютого)  надати податкові  декларації орендної плати за земельні ділянки  державної  і комунальної власності.


 

МИСТЕР ШОСТКА 2009


Объявлен старт новому фотоконкурсу от  WWW.SHOSTKA.NET
МИСТЕР ШОСТКА 2009
. Правила участия в конкурсе + клипп


Импульс Шостка - победитель Кубка Д. Нетименко 2009 г.  

Итоги Кубка Д.В. Нетименко по футзалу + ФОТО


6 января 2009 года в спорткомплексе «Импульс» завершился турнир по футзалу на Кубок Д.В. Нетименко. Обладателем Кубка, как и в прошлом году, стал шосткинский "Импульс", обыгравший со счетом 5:2 "Премьер-Палас" из Киева. Кстати, Роман Завгородний в очередной раз за сезон в финале отличился "покером".


Импульс - победитель турнира памяти Нетименко 2008 года  

SHOSTKA.NET – информационный партнер мини-футбольного турнира памяти Д. Нетименко


4-6 января 2009 года в спорткомплексе «Импульс» состоится турнир по мини-футболу, посвященный памяти трагически погибшего футболиста команды «Импульс» (Шостка) Дмитрия Нетименко. В турнире примут участие команды из Шостки, Киева, Харькова, Семеновки, Новгород-Северского и Ямполя.

437    438    439    440    441    442    443    444    445

 


%custom closeLinks()