ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В український рідний край поспішає Миколай


19 грудня відмічається свято Миколи Чудотворця. Серед Святих,яких шанували в народі,навряд чи знайдеться інший,кого любили б більше,ніж його.

 


 

АМУ надала Уряду пропозиції щодо розв'язання проблеми електрозабезпечення підприємств водопостачання та водовідведення


7 грудня Асоціація міст України звернулася до Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України С.Кубіва через проблеми, які спричинило для підприємств водопостачання та водовідведення запровадження в Україні роздрібного ринку електричної енергії. Необхідність обрання промисловими споживачами, в тому числі комунальними підприємствами, нового постачальника послуг на роздрібному ринку електричної енергії передбачає Закон України «Про ринок електричної енергії» (№2019-VIII).

 15.12.2018 10:14 / АМУ / Комментарии (0)

 

Посібник «Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування»


У посібнику «Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування» міститься інформація про те, що потрібно знати органам місцевого самоврядування, щоб організувати ефективне і безпечне для довкілля і життя управління відходами.

 15.12.2018 10:14 / АМУ / Комментарии (0)

 

АМУ закликає парламент прийняти законопроект №9406, покликаний врегулювати проблемні питання запровадження ринку електричної енергії у сфері ЖКГ


Асоціація міст України звернулась до народних депутатів України – членів Міжфракційного депутатського об’єднання «За розвиток місцевого самоврядування» з проханням підтримати під час голосування законопроект №9406 «Про внесення змін до деяких законів України щодо безперебійного постачання електричної енергії суб'єктам господарювання, що надають комунальні послуги та коригування цін/тарифів на комунальні послуги».

 15.12.2018 10:14 / АМУ / Комментарии (0)

 

Відбулось засідання координаційної ради м. Шостка з питань сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми


Насильство виникає тоді, коли є конфлікти, а вони — коли є проблеми. Проблеми виникають тоді, коли люди не можуть їх розв’язувати. Це ланцюжок, насильство не приходить само по собі.


 

Виконавчий комітет Шосткинської міської ради звернувся до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (Оновлено)


На масові звернення жителів міста Шостка щодо підвищення тарифів з 1 січня 2019 року, виконавчий комітет Шосткинської міської ради звернувся до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.


 

15 грудня – День працівників суду України 

14 грудня - День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС


14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Ця пам'ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року.

 


 

ЧИ ЗНАЄШ ТИ СВОЇ ПРАВА?


12 грудня до Центральної міської бібліотеки було запрошено інспекторів з ювенальної превенції Шосткинського відділу поліції капітана Фіцколінець О.С. та лейтенанта Кузьменко В. С. 


 

Шосткинців запрошують на відкриття міської ялинки (Оновлено)


Запалення вогнів на міський ялинці відбудеться 12 грудня 2018 року о 15.00. Запрошуємо всіх! Буде цікаво!

42    43    44    45    46    47    48    49    50

 


%custom closeLinks()