ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

На сесії міської ради прийнято три нових програми


Ініціатором розроблення міської програми роботи з обдарованою молоддю на 2008-2010 роки стало управління освіти Шосткинської міської ради. Співрозробники програми –відділи у справах сім’ї та молоді, у справах фізичної культури і спорту та культури міської ради.


 

Результати засідання XVI сесії міської ради


Відкрив сесію і вів голова ради Нога М.П. У роботі сесії, крім 39 депутатів міськради з 50 обраних, взяли участь депутат обласної ради Ляшенко В.М., начальник відділу організаційної роботи та зв’язків з органами місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної ради Дегтяр Н.М.


Конотоп  

В КОНОТОПЕ СОВЕРШЕНО НАПАДЕНИЕ НА ПРИВАТБАНК


Разбойному нападению подверглось отделение ПриватБанка в Конотопе по адресу 4-й переулок Успенско-Троицкий, 2.


 

ІТАЛІЙСЬКИЙ БІЗНЕС ЦІКАВИТЬСЯ ШОСТКОЮ


У Турині (Італія) відбулася маштабна презентація Сумської області. Основна мета — залучити італійських інвесторів. Делегацію очолив заступник облдержадміністрації Олександр Цупро.


 

Мобильные телефоны тянут с витрин


С помощью технических средств правоохранители смогли установить местонахождение телефона, украденного несколько месяцев назад в одном из магазинов Шостки.


АТБ  

В Шостке открылся новый супермаркет


27 мая компания "АТБ" открыла первый магазин сети "АТБ-Маркет" в г. Шостка. Магазин находится по адресу: улица Рабочая 10а. Это не первый выход днепропетровского розничника на локальный рынок. Первый магазин АТБ-маркет был открыт в г. Сумы 20/10/2005 года, но объект закрылся в конце 2006 года.


 

Заходи на тижні з 02.06.08 по 08.06.08


На цьому тижні у міській раді відбудуться засідання постійних комісій, а у селі Ображіївка святкові заходи до Дня народження Тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба.


 

Платежная система Webmoney в Шостке


В городе Шостка открылся единственный авторизованный обменный пункт платежной системы WebMoney в Сумской области - WM-Shostka.net.


Теннис Шостка  

Великий теніс у Шостці


У вересні минулого року у Шостці відкрився тенісний корт, а вже у травні 2008-го на ньому пройде перший чемпіонат м. Шостка.


 

За Пелагеей Олийнык не хотят ухаживать социальные работники


Одну из медсестер женщина заподозрила в колдовстве.
Пелагея Олийнык, 83 года, по телефону рассказывает, в каком кабинете городского совета следует взять ключи. Она живет в центре Шостки на Сумщине. Сама двери открыть не может, так как не ходит.

453    454    455    456    457    458    459    460    461

 


%custom closeLinks()