ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

СУМЩИНА – ОБЛАСТЬ СПРИЯТЛИВОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО КЛІМАТУ


Запрошуємо на ІІІ Міжнародний інвестиційний форум "Інвестиції. Партнерство. Розвиток"!

В Сумській області на базі Соснового SPA-курорту "Буймерівка" 13-15 вересня відбудеться ІІІ Міжнародний інвестиційний форум "Інвестиції. Партнерство. Розвиток" .


Голодовка Генпрокуратура  

Матери двух осужденных за убийство объявили голодовку под стенами Генпрокуратуры


Обе - жительницы города Шостка


 

Аквалангист из Шостки нашел мину времен ВОВ


5 сентября в Новгород-Северском районе в с. Муравьи аквалангист, житель г. Шостка, на глубине трех метров в р. Судость обнаружил взрывоопасный предмет, похожий на минометную мину, времен Великой Отечественной войны.


 

Богатирські ігри у Шостці


Днями у Шостці відбулись богатирські ігри за участі спортсменів України та Росії. за участі спортсменів України та Росії.


 

Павло Качур на святкуванні Дня міста у Шостці


Голова облдержадміністрації Павло КАЧУР  на святкуванні Дня міста у Шостці

<p"msonormal""justify" />Свято з нагоди 268-ї річниці заснування та 64-ї річниці визволення міста від фашистських окупантів


 

3 вересня-День міста!


Шановні жителі міста! Дорогі Шосткинці!

Сердечно вітаю Вас із Днем міста!


 

Вітаємо з Днем підприємця!


Шановні Підприємці!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом ділових людей-Днем підприємця! Підприємець-це не запис у трудовій книжці. Це і почесне звання, і висока відповідальність, і важка, але важлива праця.


   

Шостка-нарощує виробництво


На минулому тижні відбулась нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств області щодо розвитку молочної галузі області та співпраці з ВАТ "Шосткинський міськмолкомбінат".


Пляжный футбол Шостка  

ОПРЕДЕЛИЛСЯ ПЕРВЫЙ ЧЕМПИОН ОБЛАСТИ ПО ПЛЯЖНОМУ ФУТБОЛУ


16 августа впервые состоялся первый в истории Чемпионат области по пляжному футболу, организованный центром «Спорт для всех». Его доверили провести Шостке, которая добилась серьезных успехов в популяризации этой игры. В турнире принимали участие 6 команд.


 

«Свема» - закрыть нельзя санировать


Не обязательно жить в Шостке, чтобы знать о существовании «Свемы»: именно этот завод и прославил небольшой город в Сумской области. Даже тот советский человек, который не имел фотоаппарата, все равно ходил в кино и видел, как после всех титров в конце фильма на экране появлялась надпись: фильм снят на пленке Шосткинского ПО «Свема».

454    455    456    457    458    459    460    461    462

 


%custom closeLinks()