ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Міський голова дав інтерв'ю обласному тижневику "Панорама"


На цьому тижні в найбільш друкованому і популярному обласному тижневику "Панорама" (№6 від 06—13.02.08) було опубліковано інтерв'ю з міським головою м. Шостка М. П. Ногою. Ознайомитись з цим інтерв'ю міського голови Ви можете за цим посиланням або на сайті Шосткинської міської ради. Матеріал опублікован російською мовою.


 

Шосткинська податкова інспекція інформує...


З минулого року з метою залучення суб’єктів господарювання з низьким податковим навантаженням до сплати податків і платежів ДПА України зобов’язала провести перевірки суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють реалізацію побутової техніки через мережу супермаркетів, надають послуги в сфері ресторанного та туристичного бізнесу. В м. Шостка створена робоча група для організації даної роботи.


 

В Богдановке утонул мужчина


Список жертв несчастных случаев на водоемах области открыл 32-летний житель с.Богдановка Шосткинского района. Как сообщает пресс-служба Главного управления МЧС, мужчина ушел из дома по делам и не вернулся ночевать.


 

В Шостку могут попасть остатки химического оружия из в/ч Харькова?


Несколько дней сотрудники специальных служб Харькова не находят объяснения резкому "чесночному" запаху на месте заброшенной воинской части на Московском проспекте. Сейчас там ведётся строительство автостоянки. Существует ли опасность химического поражения - пока непонятно. Химики не исключают - источник зловоний - вещество нервно-паралитического действия - иприт. Загрягненную землю хотят утилизировать в Шостку!

 01.02.2008 19:39 / АТН / Комментарии (0)


 

ДЮСШ «ИМПУЛЬС» ПРОДОЛЖИЛ ПОБЕДНУЮ СЕРИЮ


В Харькове состоялись игры ІІ тура Первенства Украины по футзалу среди юношей 1994 года рождения. Команда КДЮСШ «Импульс», одержав победу на международном Рождественском турнире Сумах, не снижала обороты. Наш клуб продолжает громить соперников.


 

В ШОСТКЕ ПОКАЗЫВАЮТ «ИРОНИЮ СУДЬБЫ. ПРОДОЛЖЕНИЕ»


По информации директора Центра культуры и досуга Натальи Харитоновой, с 18 января в городе демонстрируется кинохит сезона – фильм «Ирония судьбы. Продолжение». Шосткинцам повезло, поскольку ЦКиД сотрудничает с компанией «Гемини-фильм», которой принадлежат эксклюзивные права на прокат картины.


 

Удосконалення руху міського транспорту по вулиці К. Маркса


Рішення "Про винесення на обговорення проекту удосконалення руху міського транспорту по вулиці К.Маркса" + Схеми руху міського транспорту на відрізку вул. К. Маркса в районі міських ринків (Варіант 1 та Варіант 2)


 

Шостка серед перших в області по залученню інвестицій


Як інформує Головне управління статистики у Сумській області: За попередніми підсумками минулого року приріст сукупного обсягу іноземного капіталу в економіку області склав більше 24 мільйонів доларів США.


 

Шановні шосткинці! Задекларуйте свої доходи!


Задекларуйте свої доходи! До 1 квітня поточного року подайте декларацію про майновий стан і доходи, отримані протягом 2007 року. Не відкладайте це на останній день!


 

Відкрито експозицію фотовиставки «Шостка – вчора, сьогодні, завтра»


З 24 січня у бібліотеці імені Толстого при підтримці відділу культури міськвиконкому розпочала свою роботу фотовиставка «Шостка – вчора, сьогодні, завтра». До експозиції фотовиставки увійшли 30 робіт відомих шосткинських фотомайстрів Михайла Ганюшина та Сергія Гриви.

459    460    461    462    463    464    465    466    467

 


%custom closeLinks()