ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Чи в назві справа?


Вітаємо всіх жителів нашого міста з відкриттям зали для проведення урочистостей. В канун Нового року у новому, осучасненому залі пройшли перші весільні церемонії. Молодь, їх рідних та друзів вітали співробітники, музиканти, маленькі танцівники та жителів міста. Особливим це свято було для тих, хто доклав багато зусиль для того, щоб це сталося: архітекторів, дизайнерів, будівельників ...

 


 

До уваги платників податків села Ображіївка!


У зв’язку з приєднанням села Ображіївка до територіальної громади міста Шостка   з 1 січня 2019 року всі податки та збори сплачуються до бюджету міста Шостка. 

За інформацією звертатись до фінансового управління Шосткинської міської ради  м. Шостка, вул. Садовий бульвар , 14, каб.10, тел. (05449) 2-35-08.

 


 

1 січня шосткинців запрошують на розважальну програму та святковий феєрверк


1 січня шосткинців запрошують на розважальну програму та святковий феєрверк. Святкові заходи відбудуться біля міської ялинки  о 16.00 та 18.00 відповідно.


 

Анонс культурного життя Шостки 24.12.18 - 30.12.18 

Прийнято місцевий бюджет м. Шостка на 2019 рік


Сьогодні, 21 грудня, відбулась  двадцята  сесія Шосткинської міської  VІІ скликання, на якій було прийнято місцевий бюджет м. Шостка на 2019 рік. 

 

 


 

У м. Шостка презентовано повністю оновлений сервісний центр МВС


21 грудня в м. Шостка запрацював оновлений сервісний центр МВС № 5945. Це п’ятий центр нового зразка в Сумській області. Незалежно від місця реєстрації у новому центрі можна швидко та комфортно замінити й отримати посвідчення водія, зареєструвати та перереєструвати авто, а також отримати інші послуги сервісних центрів МВС.

 

 


 

19 грудня Шостка прощатиметься з Олександром Фоменко


Траурні заходи відбудуться в Центрі культури та дозвілля, вул. Садовий бульвар, 13. Церемонія прощання розпочнеться об 11.00. 12.30 – траурна хода.


 

В український рідний край поспішає Миколай


19 грудня відмічається свято Миколи Чудотворця. Серед Святих,яких шанували в народі,навряд чи знайдеться інший,кого любили б більше,ніж його.

 


 

Відбулось засідання координаційної ради м. Шостка з питань сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми


Насильство виникає тоді, коли є конфлікти, а вони — коли є проблеми. Проблеми виникають тоді, коли люди не можуть їх розв’язувати. Це ланцюжок, насильство не приходить само по собі.


 

Виконавчий комітет Шосткинської міської ради звернувся до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (Оновлено)


На масові звернення жителів міста Шостка щодо підвищення тарифів з 1 січня 2019 року, виконавчий комітет Шосткинської міської ради звернувся до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

2    3    4    5    6    7    8    9    10

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)