ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Шостці вшанували пам'ять загиблих захисників України


28 жовтня 2019 року в Шостці  з нагоди 75- річниці  визволення України від фашистських загарбників відбулось покладання квітів до  Меморіалу  Слави з Вічним вогнем. Заступник міського голови Ніна Сиваєва   наголосила   на важливості  вшанування   та збереження пам'яті про захисників нашої Батьківщини, їх подвиг, жертовність та самовіданність.   Пам'ять загиблих визволителів України вшанували хвилиною мовчання.  До Вічного вогню  були покладені квіти.


 

АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ ПРОСИТЬ УРЯД СКАСУВАТИ ПОСТАНОВУ, ЯКА НЕСЕ ЗАГРОЗУ ПРИПИНЕННЯ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТ


 28.10.2019 09:52 / АМУ / Комментарии (0)

 

День визволення України від фашистських загарбників


Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників. В цьому році ми святкуємо 75 річницю.


 

Міжнародний конгрес та низка галузевих виставок відбудуться 5-7 листопада у МВЦ


5-7 листопада в Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна») відбудуться галузеві події, пріоритетом і спільною метою яких є реалізація державної політики в сфері реформування ЖКГ, енергозбереження та підвищення енергетичної ефективності для діяльності всіх господарюючих суб’єктів, сприяння розвитку інфраструктури міст та населених пунктів нашої країни - Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» та Міжнародні спеціалізовані виставки: «AQUA UKRAINE», «КомунТех», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «ЄвроБудЕкспо».

 25.10.2019 09:55 / АМУ / Комментарии (0)

 

Анонс культурного життя Шостки 21.10.19 - 27.10.19 

АМУ оголошує конкурс на визначення учасників практикуму з галузевої законотворчості та адвокасі для посадових осіб місцевого самоврядування, за напрямом «ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО», що відбудеться в м.Київ 21-22 листопада 2019 року


 21.10.2019 09:52 / АМУ / Комментарии (0)

 

АМУ надала пропозиції до проєкту розпорядження Уряду «Деякі питання опалювального періоду 2019/20 року»


Асоціація міст України розглянула проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Деякі питання опалювального періоду 2019/20 року» та погодила його із зауваженнями.
Асоціація міст України підтримує в цілому передбачений перелік заходів, спрямований на забезпечення своєчасного початку та сталого проходження опалювального сезону 2019/20 року. Разом з тим, протягом останніх років опалювальні сезони обтяжуються окремими проблемами, вирішення яких відноситься до компетенції центральних органів виконавчої влади та НКРЕКП. З метою вирішення цих проблем АМУ пропонує доповнити проєкт розпорядження Уряду пунктами, якими зобов’язати:

 16.10.2019 10:45 / АМУ / Комментарии (0)

 

Анонс культурного життя Шостки 14.10.19 - 20.10.19


«Закохані в пісню» - звітний концерт народного хору ветеранів праці «Калинонька» Центру культури і дозвілля, 19 жовтня, центр естетичного виховання «Зірка»

(вул. Свободи, 38), 13.00


 

В АМУ відбувся круглий стіл «Економіка підприємств водопостачання: стабільне енергопостачання підприємств водопостачання без збільшення тарифів»


 жовтня в Асоціації міст України відбувся круглий стіл на тему «Економіка підприємств водопостачання: стабільне енергопостачання підприємств водопостачання без збільшення тарифів». Захід було організовано за ініціативи Руслан Голуба, секретаря робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунального господаррства по доопрацюванню Закону «Про житлово-комунальні послуги», експерта ГО «Нова Комунальна Україна». Учасники: Ольга Бабій, радник Міністра розвитку громад та територій, Євген Магльований,член НКРЕКП, Дмитро Новицький, Президент Асоціації «Укрводоканалекологія», керівники підприємств водопостачання та водовідведення, представники енергопостачальних підприємств, а також представники експертного середовища.

 11.10.2019 09:57 / АМУ / Комментарии (0)

 

Програма діяльності Уряду враховує положення Стратегії Асоціації міст України у галузі ЖКГ


Постановою Кабінету Міністрів України №849 від 29 вересня 2019 року затверджена Програма діяльності Кабінету Міністрів України. Положення Програми, які, зокрема, стосуються реформування галузі житлово-комунального господарства, відповідають Стратегії Асоціації міст України у галузі ЖКГ, прийнятій у 2016 році.
Так, передача органам місцевого самоврядування повноважень з встановлення тарифів на послуги тепло-, водопостачання і поводження з відходами передбачена у цілі 10.5:

 07.10.2019 10:50 / АМУ / Комментарии (0)
2    3    4    5    6    7    8    9    10

 


%custom closeLinks()