ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

До уваги перевізників!


Виконавчий комітет Шосткинської міської ради оголошує конкурс з визначення на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб  підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Шостка:


 

Шосткинців запрошують на захід з нагоди дня народження Івана Кожедуба


8 червня біля музею І.М.Кожедуба  відбудеться зустріч ветеранів та молоді з нагоди 98-ї річниці від дня народження славетного земляка Івана Кожедуба.   Початок об 11.00.


 

До уваги внутрішньо переміщених осіб


Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні розпочато впровадження проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні». Реалізацію Проекту передбачено у 24 областях України.


 

6 червня - День журналіста України


Шановні працівники засобів масової інформації!

Від щирого серця  вітаю вас із Днем журналіста України.

Громада Шостки вдячна  вам  за сумлінне  виконання професійних обов’язків та  оперативність у висвітленні подій, важливих для нашого міста та України. 

Бажаю вам  злагоди та гармонії, творчого натхнення та зльотів, радості та щастя,  гарного настрою,  здоров'я та благополуччя!

З повагою

Шосткинський міський голова  Микола Нога


 

Відбудеться ХVІІІ сесія Шосткинської міської ради VІІ скликання


15 червня 2018 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться  ХVІІІ сесія Шосткинської міської ради VІІ скликання.


 

СУМЩИНА ТУРИСТИЧНА-2018 ЗАПРОШУЄ


7 червня облдержадміністрація разом з обласною радою та Сумською торгово-промисловою палатою проведуть Міжнародний бізнес-форум та виставку «Сумщина туристична-2018»

 

Мета заходів – обмін досвідом у сфері розвитку туристичної інфраструктури районів і міст Сумщини та супутніх послуг, зміцнення міжрегіональних і міжнародних зв'язків, партнерських відносин, встановлення контактів між представниками туристичної індустрії.


 

ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ


05 червня  2018 року  о 14.00 в малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради


 

Голосування! Чи доцільно проводити ямковий ремонт дороги по вулиці Воронізька? (Оновлено)


Капітальний ремонт дороги по Воронізькій вулиці заплановано на липень – вересень 2018 року.   Чи доцільно зараз проводити ямковий ремонт цієї дороги?


 

НА РАДІСТЬ РОДИНІ І УКРАЇНІ! СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ


Урочисто, з виконанням Гімну України, квітами та подарунками в Сумському міському клінічному пологовому будинку Пресвятої Діви Марії вручено свідоцтва про народження дітей.


 

Океан розваг для дітей


У перший день літа в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.  

Бібліотекарі  Центральної дитячої бібліотеки провели для  вихованців літнього шкільного табору ЗОШ №5 цілий океан розваг «Веселковий світ дитинства».

54    55    56    57    58    59    60    61    62

 


%custom closeLinks()