ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Як в Шостці відзначатимуть День Молоді. Програма заходів.


Цьогорічний День молоді припадає на 24 червня.  Запрошуємо шосткинців  долучитися до відзначення  свята  творчості й натхнення, енергії і запалу. На вас чекає цікава і насичена програма! 

 


 

Анонс культурного життя Шостки 18.05.18 -24.05.18 

Команда Шостки перемогла в турнірі серед ветеранів


17 червня 2018 року в Шостці  на стадіоні «Свема» відбувся турнір з футболу серед ветеранів.


 

Шосткинці перемогли у відбірковому етапі Всеукраїнської спартакіади серед осіб, які мають виробничі травми


15 червня 2018 року в Сумах  відбувся відбірковий етап 6-ої Всеукраїнської спартакіади серед осіб, які мають виробничі травми.


 

До відома приватних перевізників, які надають транспортні послуги по перевезенню пасажирів


До відома  приватних перевізників, які надають транспортні послуги по перевезенню пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Шостка, що згідно листа  управління Укртрансбезпеки у Сумській області  від 11.06.2018р. № 659 «Про проведення комплексу профілактичних заходів «Автобус-2018» заплановано проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус-2018» в період з 11червня  по 11 липня 2018 року.

 14.06.2018 11:11 / / Комментарии (0)

 

До уваги перевізників!


Виконавчий комітет Шосткинської міської ради оголошує конкурс з визначення на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб  підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Шостка:


 

Шосткинців запрошують на захід з нагоди дня народження Івана Кожедуба


8 червня біля музею І.М.Кожедуба  відбудеться зустріч ветеранів та молоді з нагоди 98-ї річниці від дня народження славетного земляка Івана Кожедуба.   Початок об 11.00.


 

До уваги внутрішньо переміщених осіб


Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні розпочато впровадження проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні». Реалізацію Проекту передбачено у 24 областях України.


 

6 червня - День журналіста України


Шановні працівники засобів масової інформації!

Від щирого серця  вітаю вас із Днем журналіста України.

Громада Шостки вдячна  вам  за сумлінне  виконання професійних обов’язків та  оперативність у висвітленні подій, важливих для нашого міста та України. 

Бажаю вам  злагоди та гармонії, творчого натхнення та зльотів, радості та щастя,  гарного настрою,  здоров'я та благополуччя!

З повагою

Шосткинський міський голова  Микола Нога


 

Відбудеться ХVІІІ сесія Шосткинської міської ради VІІ скликання


15 червня 2018 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться  ХVІІІ сесія Шосткинської міської ради VІІ скликання.

58    59    60    61    62    63    64    65    66

 


%custom closeLinks()