ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Шосткинців запрошують послухати духовий оркестр


За інформацією  начальника відділу культури і туризму Ігоря Фатуна, з 13 травня щонеділі о 18-00 на Садовому бульварі гратиме  духовий оркестр під керівництвом Руслана Ларіна. Запрошуємо  всіх любителів духової музики!


 

Шостка відзначає 73-тю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Сьогодні Шостка відзначає День Перемоги. Біля  Меморіалу Слави з Вічним вогнем  відбулося літературно-мистецьке свято «Подвиг. Життя. Пам’ять»Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих у Другій світовій війні.

Маршем пройшли  ветерани АТО, військовослужбовці 13-го окремого мотопіхотного батальйону, військовослужбовці  в/ч 3022 . До Вічного вогню були покладені гірлянда пам’яті  та квіти.


 

Вітання міського голови з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Шановні шосткинці!

 

В ці дні   ми  згадуємо та вшановуємо пам’ять всіх,  чия військова  відвага  і патріотизм стали взірцем для кожного з нас, хто  зробив свій внесок в перемогу   та  висловловлюємо  повагу усім борцям проти фашизму.


 

Анонс заходів, присвячених 73-й річниці Перемоги над нацизмом (Оновлено) 

З нагоди Дня пам'яті та примирення в Шостці відбулись покладання квітів


8 травня  в Україні відзначають День пам’яті та примирення. З цієї нагоди в Шостці відбулись покладання квітів до братських могил  загиблих воїнів та жертв серед мирного населення і патріотів часів Другої світової війни, пам’ятника воїнам - афганцям, могил шосткинців, загиблих в зоні АТО.

Вшанувати пам'ять загиблих зібрались представники міської влади, представники міських ветеранських організацій, ветерани АТО, родини загиблих в зоні АТО шосткинців,  учнівська молодь, мешканці міста.   


 

Пам’ятаймо, хто відстояв рідну землю, чиї ми діти, чиї онуки!


Напередодні великого свята – дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.працівники Центральної дитячої бібліотеки разом з учнями 4-Б класу ЗОШ № 11(класний керівник Вовна О.І.) торкнулися  легендарних сторінок  жорстокої і кривавої війни. 


 

Маки пам'яті у бібліотеці


Віднедавна 8-9 травня Україна відзначає два свята: День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Нова емблема цих скорботних свят — червоні маки. В Україні здавна кажуть: маки цвітуть там, де була пролита козацька кров. Тому червоний мак не лише Європейський, але й Український символ скорботи про героїв загиблих під час Другої світової війни.


 

До уваги одержувачів житлових субсидій! (Оновлено)


Повідомляємо, що 27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329, якою затверджений оновлений порядок призначення житлової субсидії з 1 травня 2018 року для усіх українців.  Урядом наголошується, що відтепер призначення житлової субсидії для всіх українців, у тому числі і шосткинців, буде здійснюватись лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є особи:


 

В краєзнавчому музеї працюватиме виставка «УПА – відповідь нескореного народу»


Виставка «УПА – відповідь нескореного народу»  працюватиме з 14 травня до 24 травня. Вхід вільний.

Фотодокументальна виставка «УПА – відповідь нескореного народу» є спільним проектом Українського інституту національної пам’яті, Центру досліджень визвольного руху, Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» та Галузевого Державного архіву Служби безпеки України.


 

Уряд надаватиме дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби


Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва. Одним із напрямків державної підтримки є спеціальна бюджетна дотація для вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб. Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого у установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році (пункт 9 Постанови КМУ від 09.02.2018р. №107).

61    62    63    64    65    66    67    68    69

 


%custom closeLinks()