ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

На Сумщині СБУ викрила наркоугруповання, до якого входив працівник поліції 

Затверджено новий тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування


Сьогодні, 30 січня 2018 року,  виконавчий комітет Шосткинської міської ради затвердив новий тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Згідно з рішенням, вартість проїзду  буде збільшена з 3 грн до 4 грн за 1 пасажира. Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста ціна на проїзд залишається попередньою - 2,50 грн. 


 

В пам'ять про Героїв Крут


До  100-річчя подвигу під Крутами працівники центральної дитячої бібліотеки провели історичний паркан «В літопис долі ти змогла вписати звитяжності та лицарства літа».  


 

Відбулись громадські слухання


29 січня 2018 року  в Центрі культури та дозвілля (вул. Садовий бульвар, 13 ) відбулись громадські слухання щодо обговорення питання підвищення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху.


 

В Шостці можна отримати сертифікат на знання державної мови


Бажаючим отримати сертифікат щодо вільного володіння державною мовою  звертатися  до Шосткинського інституту СумДУ. Довідки за телефоном (05449) 4- 28 -28.


 

Анонс культурного та спортивного життя Шостки 29.01.18 - 04.02.18 

Відбудеться чергове засідання виконкому


30 січня 2018 року  о 14.00 в малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради.


 

Спрощено механізм надання фінансової підтримки органами місцевого самоврядування комунальних підприємств


2 серпня 2017 року набув чинності Закон України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», який суттєво обмежив та ускладнив надання органами місцевого самоврядування фінансової підтримки комунальним підприємствам в цілому, і надавачам житлово-комунальних послуг зокрема. Так зазначеним законом було передбачено необхідність обов’язкового погодження з структурними підрозділами Антимонопольного комітету України надання з місцевих бюджетів коштів для фінансової підтримки комунальних підприємств. Максимальний строк, протягом якого отримувалось таке погодження, може досягати 8 місяців, що ставило під сумнів доцільність отримання такої допомоги в цілому. Отже, необхідність отримання такого погодження суттєво погіршує і так надзвичайно складне фінансово-економічне становище комунальних підприємств – надавачів житлово-комунальних послуг, яке склалося у зв’язку з систематичною заборгованістю держави за надані пільги та субсидії, з різниці в тарифах, заборгованістю споживачів за надані послуги, невідповідністю тарифів собівартості наданих послуг. За таких умов, лише за рахунок підтримки органів місцевого самоврядування, комунальні підприємства могли придбати енергоносії та погасити заборгованість з заробітної плати перед своїми працівниками.

 29.01.2018 10:11 / АМУ / Комментарии (0)

 

В Україні сьогодні вшановують пам'ять Героїв Крут


29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

 29.01.2018 10:00 / / Комментарии (0)

 

Апаратна нарада при міському голові 29.01.18


Відео апаратної наради при міському голові   можна подивитися за посиланням:  

67    68    69    70    71    72    73    74    75

 


%custom closeLinks()