ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В пам'ять про Героїв Крут


До  100-річчя подвигу під Крутами працівники центральної дитячої бібліотеки провели історичний паркан «В літопис долі ти змогла вписати звитяжності та лицарства літа».  


 

Відбулись громадські слухання


29 січня 2018 року  в Центрі культури та дозвілля (вул. Садовий бульвар, 13 ) відбулись громадські слухання щодо обговорення питання підвищення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху.


 

В Шостці можна отримати сертифікат на знання державної мови


Бажаючим отримати сертифікат щодо вільного володіння державною мовою  звертатися  до Шосткинського інституту СумДУ. Довідки за телефоном (05449) 4- 28 -28.


 

Анонс культурного та спортивного життя Шостки 29.01.18 - 04.02.18 

Відбудеться чергове засідання виконкому


30 січня 2018 року  о 14.00 в малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради.


 

Спрощено механізм надання фінансової підтримки органами місцевого самоврядування комунальних підприємств


2 серпня 2017 року набув чинності Закон України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», який суттєво обмежив та ускладнив надання органами місцевого самоврядування фінансової підтримки комунальним підприємствам в цілому, і надавачам житлово-комунальних послуг зокрема. Так зазначеним законом було передбачено необхідність обов’язкового погодження з структурними підрозділами Антимонопольного комітету України надання з місцевих бюджетів коштів для фінансової підтримки комунальних підприємств. Максимальний строк, протягом якого отримувалось таке погодження, може досягати 8 місяців, що ставило під сумнів доцільність отримання такої допомоги в цілому. Отже, необхідність отримання такого погодження суттєво погіршує і так надзвичайно складне фінансово-економічне становище комунальних підприємств – надавачів житлово-комунальних послуг, яке склалося у зв’язку з систематичною заборгованістю держави за надані пільги та субсидії, з різниці в тарифах, заборгованістю споживачів за надані послуги, невідповідністю тарифів собівартості наданих послуг. За таких умов, лише за рахунок підтримки органів місцевого самоврядування, комунальні підприємства могли придбати енергоносії та погасити заборгованість з заробітної плати перед своїми працівниками.

 29.01.2018 10:11 / АМУ / Комментарии (0)

 

В Україні сьогодні вшановують пам'ять Героїв Крут


29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

 29.01.2018 10:00 / / Комментарии (0)

 

Апаратна нарада при міському голові 29.01.18


Відео апаратної наради при міському голові   можна подивитися за посиланням:  


 

В Шостці за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку було реалізовано 9 проектів


У 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у м.Шостка реалізовувалися наступні проекти:


 

В Шостці вшанували пам'ять героів Крут


Є в українській історії події, які стали знаковими, стали символічними. Такою подією є героїчна оборона Крут молодими захисниками української держави. З нагоди 100–ї річниці бою під Крутами в  Центральній міській бібліотеці  відбувся вечір пам'яті “Їм у віках судилося безсмертя”.

72    73    74    75    76    77    78    79    80

 


%custom closeLinks()