ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

100000 грн. в кредит наличными в Шостке


Иногда в жизни случаются сложные жизненные ситуации, в которых срочно нужны большие суммы денег. Занять бывает не у кого, либо неудобно.


 

ГОЛОВА СБУ НА БРИФІНГУ РОЗПОВІСТЬ ПРО ЗЛОЧИНИ РОСІЙСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ


У суботу, 7 жовтня о 15.00, у прес-центрі СБУ (вул. Володимирська, 35) відбудеться брифінг Голови Служби безпеки України про злочини російських військових «#ихтамнетов» у збройних конфліктах по всьому світу.


 

6 жовтня в Сумській області очікуються пориви вітру до 18-22 м/с. Будьте обережні!


6 жовтня 2017 року  відбулось засідання штабу з координації дій пов'язаних з погіршенням погодних умов в осінньо - зимовий період при  обласній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки. 


 

На Сумщині освіта без корупції


Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» активно шириться Сумщиною. Так зокрема представники органів юстиції провели правові флешмоби для студентства у навчальних закладах Сум, Великої Писарівки, Глухова, Конотопа, Кролевця, Лебедина, Путивля, Ромен та Шостки. 


 

Як буде впроваджуватись пенсійна реформа


 


 

На Сумщині СБУ затримала на хабарі інспектора патрульної поліції


Співробітники СБ України спільно з прокуратурою викрили на хабарі інспектора сектору реагування патрульної поліції у Ромнах на Сумщині.


 

В Шостці відбудуться змагання з лижеролерів


Запрошуємо вболівальників на фінал Кубку України з лижеролерів та турнір пам’яті ЗТУ Ігоря Бушмельова !!! Початок змагань 7 жовтня-14.00, 8 жовтня-9.30. Будемо раді бачити вболівальників , учнів та батьків.


 

Шкільні канікули в Шостці розпочнуться 9 жовтня


Шкільні канікули розпочнуться  9 жовтня та триватимуть  до 22 жовтня. Перенесення  дати початку   канікул пов'язане  з пониженням температури повітря.


 

Порядок приватизації квартири (будинку), житлового приміщення в гуртожитку


Консультує Міністр юстиції України Павло Дмитрович Петренко


 

Анонс культурного та спортивного життя 02.10.17 - 08.10.17


84    85    86    87    88    89    90    91    92

 


%custom closeLinks()