ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Створюємо поштовий музей разом з Укрпоштою


 

З 1 липня по 30 листопада 2016 року Укрпошта проводить всеукраїнську акцію «Створюємо поштовий музей».


 

В Шостці відбудеться битва стартапів


55-та Битва Стартапів відбудеться в сирній столиці України - м.Шостка.  

Битва Стартапів - одне з небагатьох заходів для підприємців, проведення якого не залежить від масштабів міста! Мета організатора заходу Інвестиційної платформи Startup.Network - допомогти якомога більшій кількості фаундерів в оцінці готовності та інвестиційної привабливості їх проектів, а також прискорити процес пошуку інвестора.

Тому сьогодні захід проходить там, де є перспективні, впевнені в собі і прогресивні підприємці! Так, 5 серпня у місті Шостка відбудеться 55-та Битва Стартапів!


 

В Україні запроваджується пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань


Шосткинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснюватиме функції прийняття та видачі документів щодо державної реєстрації громадських формувань.

В Україні запроваджується пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Метою проекту є забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинським об”єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області здійснюється фінансування пенсійних виплат липня місяця. Станом на 18.07.2016 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі   37173,21 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 


 

В Шостці триває робота по локалізації та ліквідації африканської чуми свиней


15 липня  в  одному з приватних господарств по розведенню та утриманню свиней, розташованих в Шостці, зафіксовано захворювання на африканську чуму свиней. Діагноз підтверджено результатами лабораторних досліджень.

Питання щодо  ліквідації осередку африканської чуми свиней та відповідних карантинних заходів були обговорені сьогодні, 18 липня,  під час апаратної наради  при міському голові  та засідання міського  штабу з  ліквідації надзвичайної ситуації.

 


 

Анонс культурного життя міста 18.07.16 - 24.07.16


Виступ народного духового оркестру під керівництвом Руслана Ларіна, 24 липня, вул. Садовий бульвар (Леніна), біля фонтанів, 18.00.


 

Проект Smart City Шостка


Шановні шосткинці!
Пропонуємо ознайомитися з проектом міської програми "Smart City Shostka" та надати власні пропозиції щодо стратегії розвитку нашого міста.  

Поєднання комфорту та соціальної привабливості є однією з обов’язкових умов створення сучасного міського простору. Розвинена інфраструктура, впровадження новітніх технологічних досягнень та безпечне екологічне середовище – саме на цих засадах базується наш Smart City. Даний проект розроблено з використанням ідей, втілених у кращих концепціях розвитку сучасних міст (програми Smart City для  Барселони, Києва, Львова).

 14.07.2016 17:37 / / Комментарии (1)

 

ТАБЛИЧКИ З НАЗВАМИ ВУЛИЦЬ: ОБИРАЄМО КОЛІР!


Шановні шосткинці!

Найближчим часом на вулицях Шостки з’являться таблички з новими назвами. Пропонуємо обрати варіант кольорового вирішення, який ви вважаєте найкращим.

 14.07.2016 15:45 / / Комментарии (3)

 

прийом жителів міста Шостка та Шосткинського району начальником Державної екологічної інспекції


14 липня 2016 року об 11.00 годині в приміщенні міськвиконкому (вул. Садовий бульвар,14, кабінет №8, 1-й поверх) відбудеться прийом жителів міста Шостка та Шосткинського району начальником Державної екологічної інспекції у Сумській області з питань екологічних проблем регіону.

 13.07.2016 12:57 / / Комментарии (0)

 

ВІДБУЛАСЯ АПАРАТНА НАРАДА


Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 11.07.2016 року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про роботу Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області в І півріччі 2016 року доповів Юрій Кашира.

 11.07.2016 14:15 / / Комментарии (0)
84    85    86    87    88    89    90    91    92

 
  ОКНА   
  АВТО   
автозапчасти шостка
  Украшения   
  ГОСТИНИЦА   
гостиница шостка, отель в Шостке
  КОМПАНИИ   

Другие компании г. Шостка >>>

 Друзья 
налоговая Сумской обл.
Велоспорт и велотуризм Шостка
ВАТ АК Свема
РГ Слобожанщина
Лебединская информационная сеть
Неофициальный сайт Глухова
Lebedin news
наша кнопка
Шосткинский информационный портал


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
Юр. поддержка: адвокат ХОКА Скороделов Сергей
2003 - 2011
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)%