ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Аппаратна нарада при міському голові 12.08.19.


Під керівництвом міського голови Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 12 серпня 2019 року у приміщенні школи-ліцею відбулась чергова апаратна нарада.

 12.08.2019 11:08 / / Комментарии (0)

 

Зареєстровано нову петицію!


 Петиція щодо Щодо зменшення кількості підписів необхідних для розгляду петиції до Шосткинської міської ради. Підтримати петицію можна за посиланням: https://e-dem.in.ua/shostka/Petition/View/29


 

«На гостини до Куліша». Святкування 200-річчя з дня народження славетного земляка розпочалось у бібліотеці Толстого


На святкування 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша до Шосткинщини приїхало чимало відомих особистостей. Це: науковці,  письменники, мовознавці, заступник міністра освіти та науки України. 

 08.08.2019 16:22 / / Комментарии (0)

 

Cубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад


У 2018 році територіальна громада села Ображіївка Ображіївської сільської ради Шосткинського району Сумської області добровільно приєдналася до територіальної громади міста Шостка Шосткинської міської ради Сумської області з адміністративним центром у місті Шостка (рішення ХІХ  сесії VII скликання Шосткинської міської ради від 28.08.2018 року).

 08.08.2019 13:58 / / Комментарии (0)

 

Новини ТРК "Акцент": Урочистості до 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша


Урочистості до 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша. Прибуло чимало поважних гостей. Серед них - заступник міністра освіти та науки України Максим Стріха.


 

О.Слобожан: місцеві бюджети не в змозі компенсувати збитки комунальних підприємств, спричинені зростанням вартості електроенергії. Проблему слід вирішувати на законодавчому рівні


5 серпня Виконавчий директор Асоціації міст Українив Олександр Слобожан взяв участь у пресконференції на тему: «Безперебійне водопостачання в Україні відміняється, або хто та навіщо доводить водоканали до банкрутства», що відбулася в ІА УКРІНФОРМ. Спікерами також виступили Ольга Бабій - віце-президент Асоціації Укрводоканалекологія; Олександр Шкінь - директор Асоціації Укрводоканалекологія;  - Арсеній Блащук - Президент Асоціації теплоенергетичних компаній України.

 06.08.2019 10:41 / АМУ / Комментарии (0)

 

Друге пленарне засідання ХХІІІ сесії Шосткинської міської ради VІІ скликання


Доводимо до Вашого відома, що друге пленарне засідання ХХІІІ сесії Шосткинської міської ради VІІ скликання відбудеться 09 серпня 2019 року о 13 годині. 

 05.08.2019 16:24 / / Комментарии (0)

 

До уваги шосткинців!


Публікуємо для ознайомлення  "Звіт за результатами опитування щодо питань безпеки  в громаді м. Шостка".  

Дослідження проводилося Проблемною лабораторією «Центр соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень» Сумського державного університету спільно з ГО «Потрібні люди» протягом травня-червня 2019 року серед дорослих жителів м. Шостка з метою визначення безпекових проблем в громаді, а також виявлення зацікавленості місцевих мешканців щодо участі в процесах забезпечення безпеки в громаді.

          


 

АМУ отримала відповідь Міненерговугілля на звернення щодо недопущення припинення електропостачання комунальних підприємств


Асоціація міст України отримала відповідь Міністерства енергетики та вугільної промисловості України на виконання доручення Уряду щодо листа АМУ до Прем'єр-міністра України щодо проблем, пов'язаних із запровадження роздрібного ринку електроенергії, та з пропозиціями їх вирішення.
За інформацією Міненерговугілля, для того щоб вирішити виявлені проблеми, які можуть виникнути у процесі запровадження роздрібного ринку електроенергії, парламент прийняв Закон України від 23.11.2018 №2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який передбачає:

 29.07.2019 10:24 / АМУ / Комментарии (0)

 

Зареєстровано нову петицію!


 Петиція щодо встановлення пам'ятнику Грушевському. Підтримати петицію можна за посиланням: https://e-dem.in.ua/shostka/Petition/View/28

6    7    8    9    10    11    12    13    14

 


%custom closeLinks()