ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

"З ЛЮБОВ'Ю ДО ВАС!"


Концертну програму напередодні дня Збройних сил України вихованці ЦЕВ подарували військовослужбовцям АТО.


 

До уваги шосткинців! Формуємо бюджет міста разом.


Пропонуємо вам взяти участь в голосуванні та визначити: 


 

3 грудня - Міжнародний день інвалідів


Шановні шосткинці!

Щороку 3 грудня ми відзначаємо  Міжнародний день інвалідів. 

Ми повинні завжди пам’ятати про те, що поруч з нами живуть інваліди  і вони потребують допомоги і уваги.  Не забуваймо милосердя і доброту! 

З нагоди Міжнародного дня інвалідів висловлюю  вдячність міським  громадським організаціям інвалідів, реабілітаційним установам та волонтерам  за щоденну допомогу людям, які мають проблеми зі здоров'ям.

В цей день  хочу побажати всім нам, насамперед, здоров’я та бадьорості духу!

З повагою

Шосткинський міський голова М.П. Нога

 


 

В Шостці вшанували людей з обмеженими можливостями


З нагоди відзначення Міжнародного Дня інвалідів  2 грудня 2016 року  в Центрі естетичного виховання  "Юність "відбувся урочистий концерт. Зі словами привітання до присутніх звернулися керуюча справами виконкому Олена Кравченко  та заступник міського голови Віталій Могильний. Активістів громадських організацій інвалідів було нагороджено Почесними грамотами міського голови.

 


 

3 ГРУДНЯ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДІВ


Третього грудня українське суспільство зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів. Інвалідність – явище соціальне, уникнути якого не може жодне суспільство і кожна держава відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів та можливостей формує соціальну та економічну політику щодо осіб з фізичними або розумовими вадами. Зазначена категорія людей постійно потребує уваги, турбот та розуміння.


 

До уваги педагогів та батьків дошкільнят!


Пропонуємо вам взяти участь в голосуванні та визначити,  які  міські дитячі садочки   отримають  нові комплекти меблів  та комплекти ігор.

 


 

До уваги педагогів, батьків та учнів!


Пропонуємо вам взяти участь в онлайн -  голосуванні та визначити,  які  міські школи   отримають  нові комплекти меблів,  комплекти спортивного інвентарю та телевізори. 


 

1 грудня - 25 рiчниця Всеукраїнського референдуму 1991 року


1 грудня 1991 року український народ на Всеукраїнському референдумі закріпив історичне рішення — Акт проголошення незалежності України.

 


 

В Шостці запрацює картинна галерея


За інформацією керуючої справами виконкому  Олени Кравченко, відкриття картинної галереї, яка буде розташована в приміщенні центру "Молодіжний",  заплановано на 15 грудня. В експозиції будуть представлені роботи уродженця Мезина Народного художника України Віктора Ковтуна.  

 


 

Засідання виконкому 30 листопада 2016 року


На розгляд було винесено 9 проектів міських програм. Членами виконкому ухвалено без змін та доповнень 4 програми: відпочинку та оздоровлення дітей на 2017-2020 роки; організації та проведення громадських робіт в місті на 2017-2019 роки; реалізації Концепції ООН про права дитини на 2017-2019 роки; внесено зміни в Програму розвитку культури м.Шостка на 2016-2018 роки. Всього члени виконкому одноголосно прийняли 16 рішень із запропонованих 28. 12 рішень потребують додаткового опрацювання.

92    93    94    95    96    97    98    99    100

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)