ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Футзал. Перша ліга. Імпульс (Шостка) - Фортеця (Кам’янець-Подільський) 3:0

Футзал. Импульс

Але перший тайм чисельні глядачі на трибунах відверто нудьгували. Гра, як-то кажуть, проходила без воріт. До того ж «Імпульс» почав матч занадто обережно, вичікуючи на помилку суперника. Перші декілька хвилин територіальна перевага була на боці гостей. Але постріл Орла після розіграшу аута в поперечину підтвердив усю серйозність намірів «Імпульсу». Тільки-но шостккинці увімкнули командну швидкость, як гол не залишив себе чекати. На 19-й хвилині Кролевельций у куті майданчика на досвіді корпусом відтер захисника і викотив м’яча на забутого всіма Максимовського, якому не складало труднощів переправити з метра м’яч у порожні ворота.

У другому таймі картина гри не змінилася. Гості часто помилялися у центрі поля, не дуже вправно пораючись з м’ячем. Одна з таких помилок Антонюка призвела до виходу сам на сам Носенка, який поклав на паркет воротаря, та з гострого кута пробив під поперечку.

Подільчанам лише залишалося перевіряти Скотникова дальніми пострілами. До речі, перший удар у площину воріт «Імпульсу» стався лише на 18-й хвилині. Басько пробив лівою зльоту у руки голкіперу. Підключення Хомина за 2 хвилини до сирени у якості 5-го польового ніякого зиску гостям не принесло. До того ж, Носенко оформив дубль, з центру поля покотивши м’яча до порожніх воріт.

Таким чином, «Імпульс» приклав рівно стільки зусиль, скільки було потрібно для перемоги. В свою чергу, «Фортеця» нестачу майстерності компенсувала тактичною дисципліною та шаленою психологічною підтримкою один одного. Тішить той факт, що не тільки в великих містах, а й у регіонах з’являються не байдужі до футзалу люди, як, наприклад, президент «Фортеці» Олександр Юрчик, який за власний кошт утримує команду. В таких містах вислів «майбутнє за молоддю» - не лише пустий звук...

 

«Імпульс» (Шостка): Скотников – Хімченко-к, Носенко, Максимовський, Кролевецький – Орел, Савченко, Завгородній, Шлик.

 

«Фортеця-КПДУ» (Кам’янець-Подільський): Хомин – Беркунян, Угрена, Оржановский, Басько - Тарасов-к, Матвєєв, Кирилишин, Антонюк.

 

«Імпульс» (Шостка) – Фортеця-КПДУ (Кам’янець-Подільський) – 3:0

 

Голи : Максимовський (19), Носенко (25, 38)

Попередження: Шлик (5), Савченко (40)

 

Арбітри – Д. Беспорочний (Харків), І. Ємельянов (Луганск)

 

Післяматчеві коментарі:

 

Сергій Хімченко, головний тренер «Імпульсу» (Шостка):

- Установка на початку гри була такою, щоб свідомо віддати ініціативу супернику, а потім вже почати підтискати. На жаль, довго розгойдувалися у цьому чемпіонаті, втратили багато необов ’ язкових очок у Дрогобичі, з «Меркурієм» вдома. Про що можна казати, коли у Дрогобичі з «Каменярем» за 5 секунд до фінальної сирени не влучаємо у порожні ворота. Було б у нас не 21 очко як зараз, а 24 можна було казати про вихід до фінальної пульки, а так маємо лише чисто теоретичні шанси.

 

Іван Стасюк, головий тренер «Фортеці» (Кам’янець-Подільський):

- Їдучи до Шостки, ми прекрасно розуміли, що наш суперник перебуває на емоційному піднесенні. Потому що до нас «Імпульс» обіграв і лідера чемпіонату «Іллічівець», і команду з Дрогобича. Знали, що гра видасться важкою, тому побудували свою гру від оборони. Програли ми за рахунок власних помилок. Перша - людина не сіла зі своїм гравцем, друга – обрізка у центрі поля, третя – коли воротар вводив неправильно м ’яч. 3 помилки – 3 м ’ ячі, але саме з цього складається концепція гри у футзал.

 

- Що з себе представляє «Фортеця»?

- Нашій команді всього 2 роки. В минулому році ми виграли другу лігу, виборовши право виступати у першій. Склад команди складається майже повністю з місцевих хлопців чи студентів Кам’янець-Подільського Національного університету. На жаль, в нас немає юнацької школи, щоб готувати кадри. Тому ми вимушені забирати хлопців з 10-го класу і 2 роки готувати їх при команді, але в окремих змаганнях вони участі не беруть. Звичайно, є молоді перспективні гравці, але якщо не поставити цю справу на професійні рейки, то ми нічого не доб’ ємося.

 03.03.2008 09:48

Источник: Шосткинский портал http://shostka.net


МЫ в социальных сетях:
 


%custom closeLinks()